Nemokamas prekių pristatymas nuo 20€

Virdulys Philips “Daily Collection HD9350/91”

Specifikacijos Apie produktą
26.99
Sutaupykite 4,00  30,99 
  • Pristatysime per 1 darbo dieną

Specifikacijos

Virdulio tipasMetalinis
GamintojasPhilips
SpalvaJuoda/Metalo
Talpa1.7 l
Galia2200 W
EAN8710103817949
Skaityti daugiau
Rodyti mažiau

Apie produktą

Ypač dideliu patvarumu išsiskiriantis Philips „Daily Collection HD9350/91“ virdulys stilingas ir itin patogus naudoti. Visų pirma, prietaisas pasižymi saugumus, nes yra pagamintas iš nerūdijančio plieno (šis atsispindi ir išoriniame dizaine). Be to, prietaisas turi specialų šviesos indikatorių, leidžiantį aiškiai suprasti, kada virdulys yra įjungtas, o kada – ne. 2200 W galia ir 1,7 litro talpa – dar pora savybių, dėl kurių šis prietaisas toks mėgstamas.
VIRDULIO IŠSKIRTINUMAI
Philips „Daily Collection HD9350/91“ virdulys sukurtas ilgam kasdieniam naudojimui, o tai įrodo ir kitos šios produkto savybės. Pavyzdžiui, paslėptas plokščias kaitinimo elementas. Jis netrukdo valant virdulį, o vanduo užkaitinamas itin greitai.
Funkcionalumo virduliui taip pat prideda ypač tankaus tinklelio (200 mikronų) nuosėdų filtras, neleidžiantis kalkėms patekti į gėrimus. Be to, filtras yra plaunamas, o tai užtikrina dar aukštesnių namuose pagamintų gėrimų kokybę.
360° pagrindas belaidžiam virdulio naudojimui. Virdulys kaista tik uždėjus prietaisą ant tam skirto besisukančio pagrindo. Tačiau tokiu būdu jis taip pat suteikia daugiau laisvės prietaisą perkelti į kitą vietą, nepriklausomai nuo to, kurioje vietoje jis įjungtas. Virdulio laidas jungiasi su prietaiso pagrindu, o patį prietaisą galite perkelti kur tik panorėję. 
Speciali saugumo sistema. Ši neleidžia išgaruoti užkaitintam vandeniui. Vandeniui užvirus, prietaisas automatiškai išsijungia, lygiai taip pat, kaip ir nukėlus virdulį nuo pagrindo. Net jeigu netyčia užmiršite neseniai užkaitintą arbatą, vanduo niekur neišgaruos.
Ilgaamžis Philips „Daily Collection HD9350/91“ virdulys leidžia kasdien mėgautis karštais gėrimais namuose. Juk arbatos pertraukėlė – tai laikas sau ir visai šeimai.
Skaityti daugiau
Rodyti mažiau

Lankytojų klausimai ir diskusijos

Atsiliepimai (0)
Išbandėte šį produktą? Palikite atsiliepimą