Nemokamas prekių pristatymas nuo 20€

Virdulys Philips “Daily Collection HD9352/60”

Specifikacijos Apie produktą
45.99
  • Pristatysime per 1 darbo dieną

Specifikacijos

Virdulio tipasMetalinis
GamintojasPhilips
SpalvaRaudona
Talpa1.7 l
Galia2200 W
EAN8710103854531
Skaityti daugiau
Rodyti mažiau

Apie produktą

Kelių spalvų variantais pasižymintis Philips „Daily Collection HD9352“ virdulys, mėgstantiems išsiskirti. Šviesus, elegantiškas ir ilgaamžis, sukurtas iš maistui nekenksmingo nerūdijančio plieno ilgam kasdieniam naudojimui.
VIRDULIO IŠSKIRTININUMAI
Kartais, viskas ko reikia namuose, tai stilingas virdulys, virtuvei suteikiantis naujų akcentų. Šis Philips „Daily Collection HD9352“ virdulys – būtent toks. Paprastas, tačiau savo spalva traukiantis aplinkinių žvilgsnius. O štai dar keli šio prietaiso privalumai:
  • Virdulys yra belaidis. Elektros laidas integruotas į prietaiso 360° besisukantį pagrindą. Virdulį nukėlus nuo pagrindo, jis išsijungia automatiškai. Tai apsaugo prietaisą nuo pažeidimų, o taip pat suteikia jam papildomą apsaugą.
  • Plokščias kaitinimo elementas. Ši virdulio dalis – paslėpta, todėl įprastai nėra matoma. Būtent dėl to virdulį galima daug lengviau išvalyti, o dėl plokščios kaitinimo elemento formos vanduo užverda dar greičiau nei įprastai.
  • Kalkių nuosėdų filtrą galite lengvai išimti ir plauti rankomis, taip užtikrindami, kad kiekvienas Jūsų karšto gėrimo puodelis būtų paruoštas be jokių nemalonių kalkių nuosėdų. Be to, šis yra ypač tankus, todėl suteikiama apsauga nuo vandens kalkių – dar didesnė.
  • Palikus įprastą virdulį ant viryklės, jo neišjungus, vanduo išgaruos. Su šiuo virduliu taip niekada nenutiks, nes prietaisas turi papildomą apsaugą nuo vandens išgaravimo. Vos vanduo užverda, virdulys išsijungia ir vanduo toliau nėra kaitinamas.
  • Indikacinė LED veikimo lemputė. Net jei per triukšmą negalėsite girdėti virdulio veikimo garso, apie tai visada žinosite iš integruotos į įjungimo mygtuką lemputės šviesos. Vandeniui užvirus, lemputės išsijungia.
  • Šilumos palaikymo funkcija. Net jei pamiršite užvirintą vandenį, galite nesijaudinti. Virdulyje gali būti palaikoma pasirinkta ir Jums tinkanti vandens temperatūra be pakartotinio vandens virinimo.
Stilingas, elegantiškas ir ypatingai funkcionalus virdulys Philips „Daily Collection HD9352“ – vertinantiems dizainą ir efektyvumą. Leiskite sau daugiau.
Skaityti daugiau
Rodyti mažiau

Lankytojų klausimai ir diskusijos

Atsiliepimai (0)
Išbandėte šį produktą? Palikite atsiliepimą