Nemokamas prekių pristatymas nuo 20€

Virdulys Philips “HD9305/21”

Specifikacijos Apie produktą
29.99
Sutaupykite 6,00  35,99 
  • Pristatysime per 1 darbo dieną

Specifikacijos

Virdulio tipasMetalinis
GamintojasPhilips
SpalvaJuoda
Talpa1.5 l
Galia2200 W
EAN8710103693420
Skaityti daugiau
Rodyti mažiau

Apie produktą

Nerūdijančio plieno korpusas – vienas iš pagrindinių šio Philips „HD9305/21“ virdulio privalumų. Nerūdijantis plienas ne tik užtikrina šio prietaiso ilgaamžį naudojimą, bet ir papildo jo bendrą dizainą. Pats virdulys – nedidelio dydžio, todėl ypač patogus naudoti. 
VIRDULIO IŠSKIRTINUMAI
Šis Philips „HD9305/21“ virdulys daugelio vertinamas ne tik dėl išorinio dizaino ar komfortiško naudoti dydžio. Prietaisas taip pat turi paslėptą plokščią kaitinimo elementą, kuris itin greitai užkaitina vandenį ir palengvina virdulio priežiūrą.
Siekiant užtikrinti maksimalų prietaiso priežiūros komfortą, virdulio dangtelis ne tik plačiai atsilenkia, bet prireikia gali būti nuimamas. Tad galite pamiršti apie sunkiai išvalomus virdulius dėl pernelyg siauros priėjimo angos.
Funkcionalumo ir daugiau laisvės prietaisui suteikia belaidis 360° laikymo ir kaitinimo pagrindas. Dėl besisukančio pagrindo ir apvalios jos formos, nuimti ir uždėti virdulį taip lengva, kad padaryti tai galite beveik nežiūrėdami.
Išimamas kalkių nuosėdų filtras – dar vienas reiškmingas šio virdulio privalumas. Jį galite plauti atskirai, taip užtikrindami, kad kiekvienas karšto gėrimo puodelis būtų paruoštas idealiai.
Patogiam virdulio laikymui – speciali laido laikymo vieta. Nenaudojant virdulio ilgesnį laiką, laidą galima susukti prietaiso pagrindo apačioje. Tokiu būdu ne tik sutaupysite daugiau vietos lentynoje, bet ir džiaugsitės tvarka.
Papildykite savo virtuvę funkcionaliu ir stilingu Philips „HD9305/21“  elektriniu virduliu. Mėgaukitės karštais gėrimais savo namuose kasdien.
Skaityti daugiau
Rodyti mažiau

Lankytojų klausimai ir diskusijos

Atsiliepimai (0)
Išbandėte šį produktą? Palikite atsiliepimą