Nemokamas prekių pristatymas nuo 20€

Virdulys Philips “Viva Collection HD9355/90”

Specifikacijos Apie produktą
50.99
  • Pristatysime per 1 darbo dieną

Specifikacijos

Virdulio tipasMetalinis
GamintojasPhilips
SpalvaJuoda/Metalo
Talpa1.7 l
Galia2060 W
EAN8710103839132
Skaityti daugiau
Rodyti mažiau

Apie produktą

Stilingas ir funkcionalus – toks yra šis Philips „Viva Collection HD9355/90“ elektrinis virdulys. Metalinis, maistui nekenksmingo nerūdijančio plieno korpusas užtikrina prietaiso patvarumą ir ilgaamžį jo naudojimą. Tad mėgautis karštais gėrimais, ar tai būtų žolelių arbata, ar saldi kakava, galėsite kasdien.
VIRDULIO PRIVALUMAI

Philips „Viva Collection HD9355/90“ virdulys – nėra tik gražus virtuvės aksesuaras, suteikiantis jai šiek tiek naujų akcentų. Šis prietaisas papildo virtuvę funkcionalumu ir suteikia jai išskirtinumo. Štai, atrinkome šio prietaiso reikšmingiausias savybes.
  • Plokščias kaitinimo elementas – greitesniam vandens užvirimui ir lengvesnei jo priežiūrai. Paslėptas kaitinimo elementas leidžia patogiau virdulį prižiūrėti, o valant lengva išvalyti net sunkiausiai prieinamas vietas.
  • Daugiafunkcė apsauga nuo visiško vandens išgaravimo. Jei palikote virdulį veikti ilgiau ir apie jį pamiršote, nesijaudinkite. Vos užvirus vandeniui, virdulys automatiškai išsijungia, tad vanduo niekur neišgaruos. Be to, nukėlus virdulį nuo 360° pagrindo arba viduje esant pernelyg mažam kiekiui vandens, virdulys neveiks.
  • Šilumos palaikymo funkcija be papildomo vandens virinimo. Tiems, kurie linkę dažnai pamiršti apie užkaitintą virdulį, ši funkcija ypač patiks. Net ir po užvirimo, virdulys palaiko optimalią vandens temperatūrą, todėl šis būna šiltas net be pakartotinio kaitinimo. Be to, apie šilumos palaikymą taip pat praneša ir ant korpuso esanti LED lemputė.
  • Įjungimo/išjungimo signalinė LED lemputė. Apie virdulio veikimą visada galite sužinoti ne tik iš jo skleidžiamo garso, bet ir pažvelgę į įjungimo mygtuką. Šiame integruota signalinė lemputė veikia sinchronizuotai, vos virdulys išsijungia, lemputė užgęsta.
  • Plačiai atsiverčiantis dangtelis. Tai tik dėl dar paprastesnės virdulio priežiūros. Kuo plačiau atsiveria dangtelis, tuo patogiau ne tik pildyti vandenį, bet ir valyti prietaisą. Su šiuo virduliu galite pamiršti apie sunkiai prieinamas ir išvalomas prietaiso vietas.
Atraskite funkcionalumą suderintą su stilingu dizainu, nes būtent toks yra Philips „Viva Collection HD9355/90“ elektrinis virdulys. Papildykite savo virtuvę ilgaamžiu prietaisu.
Skaityti daugiau
Rodyti mažiau

Lankytojų klausimai ir diskusijos

Atsiliepimai (0)
Išbandėte šį produktą? Palikite atsiliepimą