TOP kavos pasiūlymas

De'Longhi kavos aparatai

Filtrai

Rodyti:

Filtrai
Kaina
Gamintojas
Pieno sistemos tipas
Tipas
Tipas
Tipas
Tipas
Naudojamos kavos tipas
Ruošiami gėrimai
Kavos rūšis
Kavos ypatybė
Pupelių tipas
Valdymo tipas
Skrudinimo lygis
Kiekis
Kapsulių tipas
Skonio gidas
Kavos regionas
Kavos tipas
Girnų tipas
Spalva
Papildomos savybės
Kapsulių technologija
SCA reitingas
Apdorojimas
Kavamalės tipas
Serija
Serija
Serija
Serija
Serija
Serija
Serija
Serija
Vandens talpos dydis
Pupelių talpa
Kavinuko talpa
Puodelių pašildymo tipas
Talpa
Išsaugomi vartotojų profiliai
Kavos kiekis
Girnų konstrukcija
Išmanioji programėlė
Gėrimo porcijų kiekis
Pajungimas prie vandentiekio
Ypatybė
Gėrimo receptas
Kavos kapsulėje
Priežiūros priemonės tipas
Arabikos porūšis
Gėrimai su pienu
Prekių ženklai
Pieno talpos dydis
Porcijos dydis
Rekom. puod. skaičius per dieną
Rūšis
Skirta
Tinka
Paruošimo būdas
Kofeino pašalinimo metodas
Šokolado tipas
Produktų tipas
Kavos aparatas naudoja
Grupių skaičius
Girnų plotis
Kam skirta
Programuojamas malimo laikas
Porcijų pasirinkimas kavoms su pienu
Porcijų pasirinkimas juodai kavai
Išsaugomi vartotojų receptai
Integruota kavamalė
Šilumos palaikymas iki
Šokolado rūšis
Ciklų skaičius
Manometras
PID temperatūros valdiklis
Pupelių talpų skaičius
Atskiras karšto vandens antgalis
Ekranas
Funkcijos
Medžiaga
Produktų kiekis rinkinyje
Akcija

Delonghi kavos aparatų kainos labai skiriasi. Kokie yra pagrindiniai jų skirtumai?

Kaip ir visų kavos aparatų, taip ir Delonghi kainos priklauso nuo jame esančių funkcijų kiekio, naudojimosi paprastumo ir, be abejo, aparato pagaminimo metų. Kuo aparatas modernesnis, tuo jis labiau pritaikytas skirtingiems klientų poreikiams ir tuo paprastenis yra jo naudojimas bei priežiūra. Pavyzdžiui, rankinį kapučinatorių turintys kavos aparatų modeliai bus visuomet pigesni, nei su integruotomis pieno sistemomis. Tuo pačiu turime paminėti, kad rankiniu kapučinatoriumi tobulai pieno putai pasigaminti tikrai reikia įgūdžių ir laiko, o štai automatinė pieno sistema viską padarys už jus ir tobulas pieniškas gėrimas vos per keliasdešimt sekundžių atsidurs jūsų puodelyje.

Rinkdamiesi kavos aparatą pastebėsite, jog vieni yra valdomi keliais mygtukais, o kiti turi spalvotus liečiamus ekranus. Vieniems nukalkinti kiekvieną kartą reikės instrukcijos, o kitus išvalę vieną kartą išmoksite tai daryti visam gyvenimui. Kadangi kavos aparatus klientai perka tikrai ne vieneriems metams, visuomet rekomenduojame žiūrėti ne tik į kavos aparato kainą, bet ir į tai, kad juo būtų malonu ir paprasta naudotis kiekvienam šeimos ar kompanijos nariui.

Ar šis komentaras naudingas?
Skaityti daugiau Rodyti mažiau

Kada verta rinktis Delonghi kavos aparatą?

Kadangi Delonghi prekinis ženklas yra tikrai ilgai gyvuojantis rinkoje - galime teigti, kad yra patikimas ir klientų mėgstamas. Naujausi šio prekinio ženklo kavos aparatai yra itin paprastai naudojami, o gėrimų kokybė ir įvairovė džiugina net ir išrankiausius kavos mylėtojus.

Išskirtinė LatteCrema pieno plakimo sistema, aukštos klasės modeliuose dominuojanti nerūdijančio plieno apdaila ir spalvoti liečiami ekranai ar netgi dvi kavos pupelių talpos garantuoja, kad namuose turėsite modernų ir patikimą kavos ruošimo įrenginį. Vis dėlto, jei dvejojate, kuris kavos aparato modelis yra jums tinkamiausias – pardavimų vadybininkai jums mielai padės išsirinkti. Juk kavos aparatas perkamas ne vieneriems metams.

Ar šis komentaras naudingas?
Skaityti daugiau Rodyti mažiau

Kuo išskirtinė Delonghi pieniškų gėrimų gaminimo sistema LatteCrema?

Delonghi kavos aparatuose esanti LatteCrema pieno sistema gali suplakti skirtingos konsistencijos karštą pieną ar pieno putą, dėl to yra galimybė pasigaminti daugiau skirtingų pieniškų kavos gėrimų. Be to, pačią talpą galima laikyti šaldytuve ir tik prieš pat naudojimą ištraukti šaltą, plakimui paruoštą pieną.

Kai kuriuose Delonghi modeliuose pieno talpos yra termoizoliacinės. Pasirinkus būtent tokį kavos aparatą, būsite tikri, kad šaltą pieną pavyks išlaikyti net iki 5-6 val.

Ar šis komentaras naudingas?
Skaityti daugiau Rodyti mažiau

Kodėl Delonghi kavos aparatai tokie populiarūs?

Pats Italų prekinis ženklas Delonghi rinkoje yra žinomas jau nuo 1974 m. Ir nors automatinius kavos aparatus jie pradėjo gaminti tik 2003 metais, ilgametė patirtis ir žinomumas padėjo jiems rasti lengvą kelią į klientų buitį. Taip pat Delonghi prekinis ženklas yra aktyvus žiniasklaidoje, tad dažnai matydami šį vardą reklamose, klientai natūraliai jį atpažįsta ir parduotuvėse. Be abejo, gerą vardą išsaugoti nėra paprasta, tad per visus ilgus patirties metus šis kavos aparatų gamintojas įrodė patikimumą ir orientaciją į kliento poreikius

Ar šis komentaras naudingas?
Skaityti daugiau Rodyti mažiau

Apie De’Longhi kavos aparatus

Itališki De’Longhi kavos aparatai leis pilnai atskleisti kavos skonį ir aromatą taip, kad net sėdėdami ant svetainės sofos jausitės, tarsi, savo mėgstamoje kavinėje! Visa tai, žinoma, dėka tikros italų patirties: galų gale, kas žino daugiau apie kokybišką kavą nei italai?

Platus De’Longhi kavos aparatų asortimentas

De‘Longhi kavos aparatai leis pasinerti į kavos magiją, nepriklausomai nuo pageidaujamo jos ruošimo būdo. De’Longhi yra beveik vienintelis gamintojas, į savo gaminių asortimentą įtraukęs visų keturių tipų kavos aparatus: galite rinktis iš automatinių, pusiau automatinių, filtrinių ir kapsulinių kavos aparatų. 

De’Longhi automatiniai kavos aparatai 

De’Longhi automatiniai kavos aparatai – kompanijos vizitinė kortelė. Dažniausiai į automatinius De’Longhi kavos aparatus integruotos itin tiksliai ir tolygiai malančios kavamalės, kurių pagalba kavos rupumą galite reguliuoti net iki 14 skirtingų lygmenų. 

De’Longhi kavos aparatai, priklausomai nuo pasirinkto modelio, gali paruošti įvairiausius gėrimus, tokius kaip ristretto, espresso, cappuccino, madingojo flat white ir t.t. O taip pat visi De’Longhi automatiniai kavos aparatai siūlo galimybę mėgautis kavos gėrimais su aukščiausios kokybės pieno puta.

Automatiniai De’Longhi kavos aparatai skirstomi į serijas, kurių kiekviena išsiskiria atitinkamomis funkcijomis ar privalumais. Pavyzdžiui, kai kurie  De’Longhi Magnifica serijos modeliai turi garinius antgalius, kurių pagalba galite susiplakti pieną patys, it tikri baristos. Na o atitinkami De’Longhi Dinamica serijos modeliai turi automatinę pieno sistemą LatteCrema su integruotomis pieno talpomis. Dalyje De’Longhi Primadonna serijos kavos aparatų modelių yra integruota išmanioji programėlė Coffee Link. Ją atsisiuntus galima valdyti ir programuoti kavos aparatą tiesiai iš savo išmaniojo įrenginio. 

De’Longhi kavos aparatai išsiskiria itin paprastu ir intuityviu valdymu. Kai kurie iš jų turi valdymą mygtukais, kiti – lietimui jautrius mygtukus arba ekranus. Tačiau jei nesate tikri ir norite apžiūrėti kitų prekinių ženklų automatinius kavos aparatus, užsukite į Kavos Draugas puslapyje esančią „automatiniai kavos aparatai“ kategoriją. 

De’Longhi pusiau automatiniai kavos aparatai 

Sparčiai besivystant kavos kultūrai pasaulyje, vis daugiau atsiranda ne tik komfortą vienu paspaudimu vertinančių žmonių, bet ir tų, kurie patys nori būti it baristos – kontroliuoti kavos ruošimo procesą, mėgautis kavos ruošimo ritualu ir gaminti geriausių kavos namų lygmens kavą savo namuose. Tad pusiau automatiniai kavos aparatai – tai itin sparčiai besivystanti kavos aparatų namams kategorija. 

De’Longhi pusiau automatinis kavos aparatas suteikia galimybę kiekviename kavos puodelyje kurti profesionalaus baristos lygio šedevrus.  De’Longhi Dedica kavos aparatai padės paprastai ir kokybiškai paruošti skanią kavą bei tuo pačiu patirti kavos ruošimo proceso malonumą. 

De’Longhi kapsuliniai kavos aparatai

Ergonomiški ir daug vietos neužimantys De’Longhi kapsuliniai kavos aparatai puikiai tiks nedidelėje virtuvėje, o skubantys ar nemėgstantys kavos tirščių galės mėgautis itin sodraus skonio kavos puodeliu. De’Longhi kaspuliniai kavos aparatai naudoja Nespresso sistemą, tad kavos gaminimo procesas taps tikru malonumu, o rezultatas – ypatingai gardus. 

Kavos Draugas elektroninėje prekyboje yra siūlomi ir kitų gamintojų kapsuliniai kavos aparatai, tad jei nesate tvirtai išsirinkę savo favorito – užsukite apsižvalgyti.

De’Longhi filtriniai kavos aparatai

Nors Italija – tai espresso kultūros šalis, ši kompanija nepamiršo ir filtrinės kavos mėgėjų. Todėl De’Longhi kavos aparatų asortimente rasite ir filtrinių kavos aparatų. Tačiau jei svarstote ir apie galimus kitų gamintojų pasirinkimus, filtriniai kavos aparatai yra būtent tai, kas pilnai gali patenkinti jūsų poreikius.  

De’Longhi priežiūros priemonės 

De’Longhi kavos aparatai pasižymi itin paprasta ir automatizuota priežiūra. Vienas iš svarbiausių priežiūros dalykų – apsauga nuo kalkių nuosėdų. Reguliariai visiems kavos aparatams (visų tipų) reikia atlikti kalkių nuosėdų šalinimo programas. Norėdami ne tik apsaugoti kavos aparatą nuo kalkių, bet ir pagerinti vandens kokybę, naudokite ir reguliariai keiskite vandens filtrą. Jeigu naudojatės pieno sistema, nepamirškite kruopščiai valyti pieno sistemos. Visus šiuos žingsnius atlikti jums padės De‘Longhi priežiūros priemonės

Išsirinkti padės profesionalų konsultacija

De’Longhi – tai itališka kava (geriausia šio žodžių junginio prasme) jūsų namuose. Jeigu abejojate, kurio tipo De‘Longhi kavos aparatas jums labiausiai tiks, arba turite klausimų dėl konkrečių modelių, jų skirtumų ar panašumų, Kavos Draugo konsultantai su malonumu atsakys į visus Jūsų klausimus bei padės išsirinkti tą geriausią kavos draugą Jūsų namams, net jei tai būtų ir kitokio prekių ženklo kavos aparatai

Skaityti daugiau