Kavos aparatas JURA „WE8“ - Kavos Draugas
Pajusk šventinę nuotaiką. Visai kavai taikoma -30% nuolaida!

Clear

Gaukite pasiūlymą

Susisieksime per 15 min!
(darbo valandomis)

Ačiū!

Netrukus susisieksime!

Pristatysime per vieną darbo dieną

Kavos aparatas JURA „WE8“

Atsiliepimai
Ruošiami gėrimai

Cappuccino Espresso Flat white Juoda kava Karštas vanduo Latte Macchiato
Specifikacijos
Tipas

Automatiniai

Gamintojas

JURA

Spalva

Juoda

Garantijos laikotarpis

24 mėnesiai

Kavos aparatas naudoja

Kavos pupelės, Malta kava

Kavos aparato ekranėlis

Spalvotas

Kavos aparato meniu kalba

anglų, estų, latvių, lenkų, lietuvių, rusų, vokiečių

Vandens talpos tūris

3 l

Kavos pupelių talpa

500 g

Pieno sistemos tipas

Automatinė pieno sistema su žarnele

Kavos malūnėlio tipas

Plieninis

Juodų kavų kiekis paruošiamas vienu metu

2

Kavos gėrimų su pienu kiekis paruošiamas vienu metu

1

Programuojamas kavos kiekis

Taip

Ar kavos aparatas ruošia karštą vandenį?

Taip

Reguliuojamas kavos stiprumas

Taip

Maksimalus išsaugomų receptų skaičius

8

Maksimalus puodelių aukštis

15 cm

Programuojama vandens temperatūra

Taip

Nukalkinimo programa

Taip

Pieno sistemos valymo programa

Taip

Valymo programa

Taip

Automatinis skalavimas

Taip

Kavos tirščių talpa puodeliais

25

Reguliuojamas kavos kiekis

Taip

Galia

1450 W

Vandens pompos slėgis

15 BAR

Gylis

44.4 cm

Aukštis

41.9 cm

Plotis

29.5 cm

Kilmės šalis

Portugalija

EAN

7610917150915

Svoris

10 kg

Rekomenduojame įsigyti kartu

Suma: 353.98

Sutaupykite
Apžvalga
Apie produktą

Jura WE8 – tai aukščiausio lygio technologija, besislepianti už nepriekaištingo, modernaus ir švaraus dizaino. Šis kavos aparatas yra tikras šedevras, galintis paruošti 12 skirtingų kavos gėrimų.

TFT EKRANĖLIS – PAPRASTAS VALDYMAS

Spalvotas TFT ekranėlis palengvina kavos ruošimą ir paverčia jį vieno paspaudimo klausimu. Ekranėlyje aiškiai matysite visus galimus kavos gėrimus, galėsite nustayti norimą vandens ir pieno putos kiekį bei reguliuoti kavos stiprumą. Šis ekranėlis leis pasiruošti kavos puodelį net ir visiškai kavos aparatais nesinaudojusiam vartotojui. Tai technologija skirta lengvam naudojimui ir pačiai maloniausiai patirčiai.

INOVATYVUS P.E.P.© KAVOS VIRIMO BLOKAS

P.E.P.© kavos virimo bloko pagrinidis pliusas tas, kad per trumpą laiką jis patiekia karštą vandenį impulsiniu būdu ant šviežiai sumaltų kavos pupelių. Tokiu būdu leidžiama geriau atsiskleisti kavos skoniui bei aromatui.

NAUJOS KARTOS MALŪNĖLIS Aroma G3

Pasirinkus norimą kavos gėrimą, kavos aparatas pirmiausia suūžia – mala pupeles. Tai pati pradžia kuriant gardžios kavos puodelį, todėl Jura įdiegė aukštos kokybės kūgio formos malūnėlius, kurių nerūdijančio plieno ašmenys pasižymi ilgaamžiškumu bei patvarumu. Aroma G3 malūnėlio ašmenys malimo metu sukasi lėčiau, taip pupelės neperkaitinamos, išvengiamas degėsių skonis bei kvapas bei išsaugomas tikrasis kavos aromatas.

INDIVIDUALIOS PROGRAMOS

Šis kavos aparatas leis susikurti atskirus profilius ir šiuos receptus priskirti skirtingoms paspudimų kombinacijoms. Galėsite pakeisti skirtingas kiekvieno gėrimo vandens ir kavos proporcijas. Aukštos klasės interaktyviame ekranėlyje galėsite pasirinkti pageidaujamą gėrimą: espresso ir juoda kava (1 ar 2 porcijos), cappuccino, latte macchiato, karštas pienas, karšta pieno puta ar karštas vanduo arbatai… Ir visa tai bus pagaminta vienu mygtuko palietimu… Akimirksniu!

ŠVARA IR HIGIENA PO KIEKVIENO PARUOŠIMO

Šio aparato priežiūra yra ypač paprasta. Integruotos valymo ir skalavimo programos užtikrins higieną aparate. WE8 pats praneš apie jam reikalingą nukalkinimą, Jums tereikės įdėti nukalkinimo tabletę ir spustelti mygtuką. Kapučinatorių praplauti galėsite vieno mygtuko paspaudimu. Patogu ir greita.

Atsiliepimai

Kol kas jokių atsiliepimų nėra.

Lankytojų klausimai ir diskusijos

Pažangiausios technologijos – tobulo malonumo akimirkai

WE8 suteikia galimybę ruošti 12 skirtingų rūšių kavos gėrimus. JURA ištobulino nedideliais kiekiais ruošiamų kavos gėrimų procesą, todėl WE linijos kavos aparatais paruošti gėrimai visada atitinka profesionalių baristų darbui taikomus standartus. Šešių lygių „AromaG3“ malūnėlis užtikrina, kad kavos pupelės sumalamos optimaliai. Jos visuomet malamos šviežiai – greitas, bet švelnus procesas leidžia išsaugoti kavos aromatą. JURA sukurta vandens tiekimo impulsiniu būdu technologija (P.E.P.®) optimizuoja kavos ruošimo laiką. Ruošiant ristretto arba espresso, vanduo kavai ruošti tiekiamas trumpais intervalais. WE8 funkcija „One-Touch“ leidžia vienu paspaudimu ruošti madingus kavos gėrimus su pienu ir pieno putomis – Jums neprireiks perkelti puodelio.

TÜV sertifikatu įvertintos higienos garantija

Darbo vietoje būtina rūpintis švara ir higiena, todėl integruotos skalavimo ir valymo programos bei specialiai JURA kavos aparatams sukurtos valymo priemonės užtikrina tobulą higieną vos vienu mygtuko paspaudimu. Taip pat lengvai ir greitai išvaloma ir pieno sistema. „TÜV Rheinlan“ sertifikatu įvertinta visapusė higienos sistema užtikrina – WE linijos aparatai puikiai tinka vietoms, kuriose vadovaujamasi RVASVT* principais. * Rizikos veiksnių analizė ir svarbieji valdymo taškai

Prisitaikymas prie kiekvieno Jūsų poreikio

Žmonių poreikiai skiriasi, todėl WE8 siūlo daugybę programavimo parinkčių ir galimybę aparatą pritaikyti prie savo norų. Sumalamos kavos ir vandens kiekį galima reguliuoti pagal asmeninius pageidavimus ir naudojamų puodelių ar stiklinių dydį. Taip pat suteikiama galimybė parinkti konkrečius kavos gėrimus, išjungiant kitų gėrimų ruošimo funkciją. Pageidaujant galima pasirinkti, kad kavos gėrimų nustatymus ar gėrimo nustatymą pagal puodelio tūrį būtų leidžiama keisti tik nuspaudus tam tikrą mygtukų kombinaciją.