2+2

Kavos kapsulės

Filtrai

Rodyti:

Filtrai
Kaina
Gamintojas
Pieno sistemos tipas
Tipas
Tipas
Tipas
Tipas
Naudojamos kavos tipas
Ruošiami gėrimai
Kavos rūšis
Kavos ypatybė
Pupelių tipas
Valdymo tipas
Skrudinimo lygis
Kiekis
Kapsulių tipas
Skonio gidas
Kavos regionas
Kavos tipas
Girnų tipas
Spalva
Papildomos savybės
Kapsulių technologija
SCA reitingas
Apdorojimas
Kavamalės tipas
Serija
Serija
Serija
Serija
Serija
Serija
Serija
Serija
Vandens talpos dydis
Pupelių talpa
Kavinuko talpa
Puodelių pašildymo tipas
Talpa
Išsaugomi vartotojų profiliai
Kavos kiekis
Girnų konstrukcija
Išmanioji programėlė
Gėrimo porcijų kiekis
Pajungimas prie vandentiekio
Ypatybė
Gėrimo receptas
Kavos kapsulėje
Priežiūros priemonės tipas
Arabikos porūšis
Gėrimai su pienu
Prekių ženklai
Pieno talpos dydis
Porcijos dydis
Rekom. puod. skaičius per dieną
Rūšis
Skirta
Tinka
Paruošimo būdas
Kofeino pašalinimo metodas
Šokolado tipas
Produktų tipas
Kavos aparatas naudoja
Grupių skaičius
Girnų plotis
Kam skirta
Programuojamas malimo laikas
Porcijų pasirinkimas kavoms su pienu
Porcijų pasirinkimas juodai kavai
Išsaugomi vartotojų receptai
Integruota kavamalė
Šilumos palaikymas iki
Šokolado rūšis
Ciklų skaičius
Manometras
PID temperatūros valdiklis
Pupelių talpų skaičius
Atskiras karšto vandens antgalis
Ekranas
Funkcijos
Medžiaga
Produktų kiekis rinkinyje
Akcija

Kodėl skiriasi skirtingų gamintojų kapsulių kainos?/Ar verta ieškoti pigesnių kapsulių alternatyvų?

Kapsulių kaina priklauso nuo kelių sudedamųjų dalių. Pirmiausia - kavos rūšis ir jos kokybė. Kuo kava kokybiškesnė, retesnė, įdomesnė - tuo kaina yra didesnė. Taip pat reikėtų atkreipti dėmesį į pačios kapsulės kokybę ir iš ko ji yra pagaminta. Šiuo metu brangesnės kapsulės yra tos, kurios padarytos iš greitai suyrančio plastiko (“draugiškos gamtai”). Vidutinėje kainų kategorijoje atsiduria “laiko patikrintos” bei klientų dėl kokybės ir kainos santykio pamėgtos kapsulės.

Be abejo, rinkoje yra itin pigių alternatyvų. Deja, pasitaiko atvejų, kai kavos gaminimo metu jos lūžti. Tai ne tik turi įtakos kavos skoniui, bet ir kavos aparato naudojimui. Įstrigusios lūženos gali tapti rimta gedimo priežastimi. Deja, tokiu atveju negalioja net ir garantinės priežiūros taisyklės.

Ar šis komentaras naudingas?
Skaityti daugiau Rodyti mažiau

Ar kapsulėse naudojama tirpi kava?

Ar kapsulėse naudojama tirpi kava, priklauso nuo jų gamintojo ir gėrimo tipo. Juodos kavos gėrimams dažniausiai yra naudojama netirpi kava, tuo tarpu pieniškų gėrimų kapsulių sudėtyje gali būti ir tirpios kavos.

Ar šis komentaras naudingas?
Skaityti daugiau Rodyti mažiau

Kokios kapsulės tinka mano kavos aparatui?

Įsigyjant kapsules, reikėtų žinoti, kokiame kavos aparate jos bus naudojamos. Mūsų asortimente rasite dviejų tipų kapsules - Dolce Gusto ir Nespresso. Būtent šie pavadinimai nurodo, kokia yra kapsulės forma. Mūsų puslapyje šią informaciją galite rasti prie kiekvieno kapsulių aprašymo.

Ar šis komentaras naudingas?
Skaityti daugiau Rodyti mažiau

Apie kavos kapsules

Vienas populiariausių kavos tipų yra kavos kapsulės. Šviežiai sumalta kava užpildytos ir užvakuumuotos kapsulės suteikia daugybę privalumų greitai bei lengvai kavą paruošti mėgstantiems žmonėms. Tereikia turėti kapsulinį kavos aparatą, kuris gėrimo nustatymais – dozavimais, laikmačiais pasirūpina pats. Kapsuliniai kavos aparatai nereikalauja papildomos priežiūros. Panaudotos kavos tirščių nereikia valyti nuo puodelio ar aparato sienelių, kadangi viskas lieka panaudotoje kapsulėje, užtenka tik papildyti vandens bei išmesti sunaudotą kapsulę. Be to, kavos kapsulės leidžia mėgautis plačia gėrimų įvairove – kremiškuoju espresso, kvapnia juoda kava, pieniškais kavos ar saldžiais kakaviškais bei šokoladiniais gėrimais. 

Kavos Draugo asortimente rasite itin didelį kavos kapsulių pasirinkimą, pasižymintį skirtingomis aromatinėmis bei skonio natomis ir pritaikytą populiariausioms kapsulinėms sistemos, tokioms kaip NESCAFÉ® Dolce Gusto®, Nespresso. Tad kviečiame susipažinti su itin margu kavos kapsulių pasauliu atrasti sau tinkamiausias bei mėgstamiausias.

Kavos kapsulės – espresso ir kitiems gėrimams 

Vienas didžiausių privalumų, kuris kavos kapsules išskiria iš kitų kavos rūšių, yra skonių įvairovė. Nuo ryškaus ir intensyvaus espresso iki švelnaus ir kreminio cappuccino – kavos kapsulės atitiks kiekvieno skonio pageidavimus. Išsirinkti savo skoniui labiausiai įtinkančias kapsules nėra sunku, nes kavos kapsulių gamintojai įprastai nurodo, kokiam kavos receptui sukurtos konkrečios kapsulės. Nurodoma, koks kiekis vandens turėtų būti pasirinktas, norint išgauti optimalų, tam receptui būdingą skonį. Visgi, galutinį rezultatą puodelyje lemia ne tik pasirinktas porcijos dydis, tačiau ir tai, jog skirtingiems receptams skirtose kapsulėse esanti kava yra skirtinga. Skiriasi kavų mišinio sudėtis, kilmė, kavos kiekis kapsulėje. Vieniems receptams naudojama kava sumalta smulkiau – tirštesniam, kartesniam skoniui, kuris dažniausiai sutinkamas gaminant į espresso panašius gėrimus, kitiems  receptams kava sumalta stambiau – švelnesnei ir vaisiškesnei juodai ar lungo tipo kavai. Espresso kavos kapsulės paprastai pasižymi intensyviu skoniu, o lungo kavos kapsulės – šiek tiek švelnesnės ir pritaikytos mėgautis ilgiau savo espresso kavos puodeliu. 

Latte Macchiato, cappuccino ar kitos kapsulės su pienu yra specialiai pritaikytos pieniškų gėrimų mėgėjams, o pieno milteliai gali būti sumaišyti vienoje kapsulėje su tirpia kava arba  pateikiami atskirose kapsulėse. Svarbu pažymėti, jog pastaruoju variantu gaminant kavą ruošimas vyksta per du etapus – vieną kartą daroma kava, kitą – gaminamas pienas.

NESCAFÉ® Dolce Gusto® kavos aparatams skirtos kapsulės 

Dolce Gusto® kapsulės – tai ne tik klasikinė espresso ar juoda kava, bet ir įvairiausi gėrimai su pienu – nuo cappuccino iki karamelinės latte macchiato, karšto šokolado ir netgi kakavos. Kavos Draugo asortimente rasite itin gausų NESCAFÉ® Dolce Gusto® aparatams pritaikytą kapsulių pasirinkimą. Šiuo metu vienos populiariausių – CHiATO kavos kapsulės, sukurtos specialiai šiems kavos aparatams. Šioje kavos kapsulių linijoje randami kremiški ir švelnūs skoniai, tobulai tinkantys gardžiam  cappuccino ar caramel latte. Be to, pasimėgauti gardžiu gėrimu gali ne tik suaugusieji, bet ir vaikai – tam sukurta maloniai saldi kakava. Sodraus skonio espresso ar juodai kavai rekomenduojame Charles Liegeois kavos kapsules, o  ieškantiems įvairovės patiks originalios Dolce Gusto® kavos kapsulės. Šios Dolce Gusto® kapsulės turi įvairių rūšių kavos nuo ristretto, espresso, lungo iki cappuccino, flat white, karšto šokolado ir netgi kakavos. Norinčius mėgautis aukščiausio lygio kava lyg iš kavinės, sužavės Starbucks kavos kapsulės. O nemėgstantiems prisirišti prie vieno kavos skonio, patariame rinktis daugkartines Sealpod kavos kapsules, kurių dėka lengva eksperimentuoti su skirtingomis sumaltos kavos rūšimis ir mėgautis tokia kava, kokia tik panorėsite. 

Vis tik kavos kapsules svarbu rinktis ne tik pagal skonį, bet ir atsižvelgus į tai, kokią kapsulinę sistemą naudojate, nes būtent nuo to priklauso, kokių kapsulių jums reikia. Skirtingi kapsuliniai kavos aparatai naudoja skirtingas kapsules, tad jei vienos tinka konkrečiam aparatui, tuomet jos netinka kitam. Viena populiariausių kapsulinių sistemų yra NESCAFÉ® Dolce Gusto®. Šie Dolce Gusto® kavos aparatai išsiskiria kompaktiškumu, paprastu valdymu, lengva priežiūra ir šiai sistemai skirtų kapsulių gausa. Kita populiarumu nenusileidžianti kapsulių sistema yra Nespresso. 

Kavos kapsulės Nespresso kavos aparatams

Kapsulės pritaikytos Nespresso aparatui yra itin populiarios visame pasaulyje, todėl įvairūs kavos gamintojai vis dažniau į savo asortimentą įtraukia ir jas. Svarbu žinoti, kad Nespresso kavos aparatai turi dvi skirtingas kapsulių sistemas – Original ir Vertuo, kurioms reikalingos skirtingos kavos kapsulės. Original kavos kapsulės yra mažesnės nei Vertuo, o tai atspindi skirtingus pagaminamos kavos puodelių dydžius. Be to, Original aparatai naudoja tradicinį spaudimo metodą kavos paruošimui, kurio metu karštas vanduo praspaudžiamas pro pradurtą kavos kapsulę, o Vertuo aparatai naudoja patentuotą „Centrifusion“ technologiją. Kapsulės skirtos Nespresso patiks tiek tradicinio skonio espresso, tiek sodraus skonio juodos kavos mėgėjams. O gal norite cappuccino ar latte su pienu? Nespresso kapsulių asortimentas įtiks kiekvienam. 

Vienas didžiausių mūsų pasididžiavimų – Caprisette kavos kapsulės, užtikrinančios gardų ir aromatingą kasdienės kavos puodelį ir tinkančios patiems įvairiausiems receptams – ristretto, espresso, lungo. Intensyvių skonių ir aromatų mėgėjams bei tiems, kurie nori mėgautis geriausiai įvertinta ekologiška kava siūlome Charles Liegeois kavos kapsulių asortimentą. Gardžiam espresso puodeliui tobulai tiks skirtingų pasaulio regionų įkvėpta Barzini kava, o norintiems pajusti itališkos kavos skonius paruošėme Mokito kavos kapsulių asortimentą, kuriame skleidžiasi tokie pat ryškūs skoniai bei aromatai kaip ir pati Italija. Gurmaniškų kavų gerbėjų dėmesio turėtų sulaukti L’OR kavos kapsulės, pasižyminčios itin įvairia skonių palete. Na, o puoselėjantys tvarumą gali rinktis daugkartinio naudojimo kavos kapsules Sealpod.

Nespresso kavos aparatai – puikus pasirinkimas espresso ir juodos kavos entuziastams, o modeliai su pieno talpomis patenkins ir pieniškų gėrimų mėgėjų poreikius.

Kavos kapsulės kitiems kapsuliniams kavos aparatams 

Nors populiariausi kapsulinių sistemų gamintojai yra tik du – Nespresso ir Dolce Gusto®, egzistuoja ir daugiau kapsulinių kavos aparatų. Mūsų asortimente rasite ir kitoms kapsulinėms sistemoms pritaikytų kavos kapsulių pasirinkimą. Vienos iš jų – kavos kapsulės  Tassimo, tinkančios visiems „Bosch Tassimo“ kavos aparatams. Šių kapsulių asortimentas  – labai gausus: nuo intensyvaus espresso skonio iki karšto šokolado gėrimo tiek suaugusiems, tiek vaikams.  Taip pat turime kavos kapsules suderintas „Tchibo Cafissimo“ ir „Caffitaly“ sistemomis bei tinkančias Paulig kapsuliniams kavos aparatams. Šiame asortimente savo mėgstamas kavos skonio natas atras ir aistringi espresso fanai, ir pieniškų kavų, tokių cappuccino, latte macchiato gerbėjai. Be to, tiems, kurie naudojasi Tchibo kapsuliniu kavos aparatu siūlome išbandyti daugkartinio naudojimo kapsulę Everiste, į kurią galėsite įdėti bet kokią savo mėgstamą kavą!

Kavos kapsulės ar kavos pagalvėlės? 

Įvairus kavos pasaulis kartais gali būti painus, todėl dažnai sulaukiame klausimo: ar kavos kapsulės ir kavos pagalvėlės yra tas pats? Nors abiem atvejais, tai – iš anksto sumalta, supakuota ir naudojimui paruošta kava, tačiau tai yra dvi skirtingos kavos rūšys, pritaikytos skirtingiems paruošimo būdams. Kavos pagalvėlės – malta kava, supakuota į specialiai tam pritaikytus popierinius maišelius, primenančius arbatos pakelį. Nors jos ir panašios į arbatą, jos neskirtos  plikyti puodelyje – šios kavos pagalvėlės sukurtos naudoti Senseo pagalvėliniuose kavos aparatuose. Kompaktiški Senseo pagalvėliniai kavos aparatai puodelį kavos paruošia atlikdami itin švelnų spaudimą – apie 1.5–3 barus. Tokia kava yra tirštesnė nei ruošta filtriniu kavos aparatu ar kitu panašiu kavos ruošimo įrankiu, o dėl naudojamo švelnaus slėgio pasidengia kremine puta. 

Kavos pagalvėlės Senseo kavos aparatams skirtos gaminti juodą kavą, kurią po to galite gardinti įvairiais kitais priedais – gyvuliniu ar augaliniu pienu, cukrumi, sirupais. Tačiau mūsų asortimente rasite ir kavos pagalvėlių su pieno milteliais, skirtų gaminti tokius visų pamėgtus gėrimus kaip latte ar cappuccino. 

Kavos kapsulės be kofeino 

Gaminantys kavą kapsuliniais kavos aparatais dažnai klausia: ar egzistuoja kavos kapsulės be kofeino? Ši kavos rūšis sparčiai populiarėja, tad tad ją galite rasti pačiais įvairiausiais pavidalais, neišimtis ir kavos kapsulėmis. Kavos Draugo asortimente esančios kavos kapsulės be kofeino pasižymi aukščiausia kokybe, iš šių kapsulių kofeinas pašalintas tik natūraliais būdais, nenaudojant pavojingų cheminių tirpiklių, todėl jas rinktis saugu, sveika ir skanu. Vis tik ieškant kavos kapsulių be kofeino atkreipkite dėmesį į tai, kad jos tiktų jūsų turimai kapsulinei sistemai. Pas mus rasite tiek Nespresso, tiek Dolce Gusto® kapsuliniams kavos aparatams pritaikytas kavos kapsules be kofeino.

Turintiems Nespresso kavos aparatus siūlome paskanauti intensyvaus skonio ir aromato Charles Liégeois „Discret Deca“ kavos, kremiškumu ir subalansuotu skoniu pasižyminčios Caffe Barzini Decaf kavos bei unikalias skonio natas atskleidžiančios Charles Liégeois „Mano Mano Discret Deca“ ekologiškos kavos. Gaminantiems kavą Dolce Gusto® kavos aparatu, pristatome Charles Liégeois „Discret Deca” kavos kapsules, suteikiančias malonumą mėgautis itin subalansuoto skonio ir ryškaus aromato kava be kofeino.

Kavos kapsulių rinkiniai

Vertinantiems tiek kokybę, tiek kiekybę rekomenduojame kavos kapsulių rinkinius. Mūsų asortimente esantys kavos kapsulių rinkiniai sudaryti iš 3 arba 4 tos pačios rūšies arba skirtingų rūšių kapsulių pakuočių. Tai puikus pasirinkimas tiems, kurie yra ištikimi pamėgtam kavos skoniui ir visada nori turėti jos atsargų. Kavos kapsulių rinkiniai patiks ir tiems, kurie mėgsta įvairovę ir yra linkę eksperimentuoti – rinktis vis kito skonio kavos puodelį tol, kol atras savo favoritą.  Be to, kavos kapsulės ir jų rinkiniai – patraukli dovanos idėja. Kavos Draugo asortimente rasite populiariausiems Nespresso ir Dolce Gusto® kavos aparatams skirtus kapsulių rinkinius, tad gardžiai dovanai įteikti jums tereikia žinoti, kokį kavos aparatą naudoja draugai ar artimieji.

Geriausios kavos kapsulės: Arabika ar Robusta? 

Kavos kapsulės neatsiejamos nuo kavos rūšies. Pasaulyje šiuo metu labiausiai paplitusios dvi kavos pupelių rūšys – Arabika ir Robusta. Arabikos pupelės pasižymi didele porūšių ir skonių įvairove, švelnesniu, išraiškingesniu bei subtilesniu skoniu. Tuo tarpu Robustos kavos pupelės yra kur kas kartesnės ir turi daugiau kofeino. Tad tiems, kurie ieško skonių įvairovės espresso ar juodos kavos puodelyje rekomenduojame kavos kapsules su Arabika, išsiskiriančias subtiliu stiprumu bei skonio švelnumu. O jei norisi ypač subalansuoto skonio, kuomet natūralus Arabikos vaisiškumas yra sumažinamas pasitelkiant Robustai būdingas kartesnes natas, rinkitės Arabikos mišinius su Robusta.

Liko neatsakytų klausimų?

Ieškote skaniausių kavos kapsulių ar kito kavos tipo? Kavos Draugo konsultantai su malonumu suteiks išsamią konsultaciją – susisiekite su mumis el. paštu ar telefonu arba apsilankykite mūsų salonuose, kur ne tik konsultuojame, bet ir vaišiname gardžia kava. 

Skaityti daugiau