2+2
2+2

Kapsuliniai kavos aparatai

Filtrai

Rodyti:

Filtrai
Kaina
Gamintojas
Kavos tipas
Kavos rūšis
Pupelių tipas
Kavos ypatybė
Skrudinimo lygis
Kavos regionas
Kavos kiekis
Paruošimo būdas
Kofeino pašalinimo metodas
SCA reitingas
Skonio gidas
Tipas
Serija
Serija
Serija
Serija
Serija
Serija
Serija
Serija
Tipas
Tipas
Tipas
Valdymo tipas
Kapsulių tipas
Pieno sistemos tipas
Naudojamos kavos tipas
Kapsulių technologija
Kavamalės tipas
Šokolado tipas
Priežiūros priemonės tipas
Produktų tipas
Girnų tipas
Kavos aparatas naudoja
Grupių skaičius
Ruošiami gėrimai
Rekom. puod. skaičius per dieną
Pajungimas prie vandentiekio
Pupelių talpa
Girnų plotis
Kam skirta
Skirta
Girnų konstrukcija
Tinka
Programuojamas malimo laikas
Kiekis
Prekių ženklai
Spalva
Išsaugomi vartotojų profiliai
Išmanioji programėlė
Porcijų pasirinkimas kavoms su pienu
Porcijų pasirinkimas juodai kavai
Išsaugomi vartotojų receptai
Rūšis
Talpa
Gėrimo porcijų kiekis
Integruota kavamalė
Šilumos palaikymas iki
Kavinuko talpa
Puodelių pašildymo tipas
Arabikos porūšis
Gėrimo receptas
Šokolado rūšis
Ciklų skaičius
Gėrimai su pienu
Kavos kapsulėje
Manometras
PID temperatūros valdiklis
Vandens talpos dydis
Porcijos dydis
Pupelių talpų skaičius
Atskiras karšto vandens antgalis
Ekranas
Funkcijos
Papildomos savybės
Pieno talpos dydis
Ypatybė
Apdorojimas
Medžiaga
Produktų kiekis rinkinyje
Akcija

Kas geriau – kapsulinis ar automatinis kavos aparatai?

Visuomet sakome - geriausia yra tai, kas atitinka jūsų poreikius. Kapsuliniai kavos aparatai rado savo kelią į klientų širdis, nes yra itin paprasto naudojimo ir priežiūros. Taip pat kiekvieną kartą galima pasigaminti vis kitokią kavą, o ir pats aparatas užima itin mažai vietos. Jie yra mėgstami ne tik namuose, bet ir vasarnamiuose, kelionėse ir  mažuose biuruose.

Automatiniai kavos aparatai visuomet kavą gamins iš šviežiai sumaltų kavos pupelių, bus galingesni ir turės daugiau funkcijų. Apsisprendimą gali lemti ir tai jog vieno kavos puodelio kaina yra sąlyginai mažesnė, o gėrimų ir technologijų įvairovė kur didesnė.

Ar šis komentaras naudingas?
Skaityti daugiau Rodyti mažiau

Ar kapsulėse yra naudojama tirpi kava ir pieno milteliai?

Mūsų asortimente esančiose, juodai kavai pasigaminti skirtose, kapsulėse, tirpi kava nėra naudojama. Tuo tarpu pieniškuose gėrimuose, priklausomai nuo gamintojo ir gėrimo rūšies, gali būti tirpios kavos.

Ar šis komentaras naudingas?
Skaityti daugiau Rodyti mažiau

Ar mano kapsuliniam aparatui tinka tik vienos rūšies kapsulės?

Perkant kapsules, galite rinktis skirtingų gamintojų ir rūšių kapsules. Svarbu atkreipti dėmesį į jų formą. Ant kapsulių pakuotės būna nurodyta kokio tipo (Nespresso ar Dolce gusto) kavos aparatams jos yra tinkamos. Tokią informaciją rasite ir prie prekių aprašymo mūsų el.parduotuvėje. Jei kyla abejonių dėl pasirinkimo, visuomet galite kreiptis į pardavėjus ir įsigyti būtent jums tinkamą prekę.

Ar šis komentaras naudingas?
Skaityti daugiau Rodyti mažiau

Kaip išsirinkti kapsulinį aparatą?

Kapsuliniai kavos aparatai skirstomi pagal juose integruotas kapsulių sistemas. Vieni kapsulinių aparatų gamintojai orientuojasi į juodos kavos kokybę, kiti į plačias galimybes pasigamintis skirtingus gėrimus. Renkantis kavos aparatą svarbu pasidomėti galimybe įsigyti jiems tinkamų kapsulių. Susiduriame su atvejais, kuomet nusipirkę retesnį kapsulinio aparato modelį, klientai neranda kapsulių vietinėse parduotuvėse. Šiuo metu mūsų asortimente rasite dviejų tipų kapsulinius kavos aparatus:

  • Dolce Gusto kavos aparatai. Skirti klientams, kurie mėgsta skonių įvairovę ir eksperimentus. Įsigiję vieną iš šio tipo prietaisų, galėsite pasigaminti tiek juodas kavas, tiek pieniškus kavos gėrimus ar net kakavą. Ypatingai šie aparatai rekomenduojami, kuomet yra reikalingi pieniški gėrimai, bet šalia nėra vietos šaltai laikyti šviežią pieną. 
  • Nespresso kavos aparatai. Jei pagrindiniai jūsų mėgstami kavos gėrimai yra espresso ir juoda kava (iki 120-140 ml), tuomet šis pasirinkimas kaip tik jums. Didelė kapsulių įvairovė, rūšinės kavos ir kavų mišiniai - ragavimui ribų nėra. O jei vis dėlto, esate pieniškų gėrimų gerbėjai, tuomet reikėtų atkreipti dėmesį - Nespresso prekinio ženklo kapsuliniuose aparatuose rasite sistemas, kuriose naudojamas tik šviežias pienas (jokių pieno miltelių). 

Ar šis komentaras naudingas?
Skaityti daugiau Rodyti mažiau

Apie kapsulinius kavos aparatus 

Kapsuliniai kavos aparatai – puikus pasirinkimas šiuolaikiniam žmogui, vertinančiam maksimalų patogumą ir norinčiam viskuo mėgautis kuo greičiau bei paprasčiau. Per pastarąjį dešimtmetį kapsuliniai kavos aparatai tapo itin populiarūs – juos galima sutikti ne tik namuose, bet ir viešbučių kambariuose, vasarnamiuose ar sodybose. Kas gi lėmė tokį kapsulinių kavos aparatų populiarumą ir kaip išsirinkti geriausią kapsulinį kavos aparatą? 

Paprasta, patogu ir greita 

Šie trys žodžiai geriausiai apibūdina kapsulinių kavos aparatų veikimą. Kapsuliniai kavos aparatai paprastai ir greitai pagamins aromatingą kavą – tereikia į kavos aparatą įdėti kavos kapsulę su pasirinktos rūšies kava ir paspausti kavos ruošimo mygtuką – kavos aparatas pradurs kapsulę ir karštas vanduo, naudojant aukštą slėgį, akimirksniu prabėgs per kavą ir atsidurs jūsų kavos puodelyje. Rezultatas – restorano lygio kava! 

Švaru 

Kavos ruošimo procesas, ruošiant kavą kapsuliniu kavos aparatu, yra itin švarus. Kadangi malta kava yra sandariai “uždaryta” kavos kapsulėje, ruošiant kavą nėra jokios netvarkos – jokių aplinkui pabirusių maltos kavos likučių. 

Visada skani kava 

Kitaip nei pačiam ruošiant kavą iš maltos kavos (su pusiau automatiniu ar filtriniu kavos aparatu), kapsulinis kavos aparatas visuomet užtikrina vienodai gerą rezultatą. Čia visą atsakomybę už kavos skonį prisiima pats kavos aparatas ir kavos kapsulė. Tai labai patogu, nes nereikia sukti galvos dėl teisingo malimo rupumo, teisingos porcijos kiekio ar teisingo suspaudimo. Tiesiog neįmanoma niekur suklysti! 

Platus kavos pasirinkimas – kiekviena porcijos iš naujos kavos rūšies

Nors, aišku, kavos pupelių ir maltos kavos pasirinkimas yra gerokai platesnis nei skirtingų kavos kapsulių, tačiau yra vienas BET…Kai atidarote kavos pupelių pakelį ir įpilate pupelių į malūną, arba atidarote naują maltos kavos pakelį, kad kava neišsikvėptų, stengiatės iš pradžių sunaudoti visą pakelį kavos ir tik tuomet renkatės naują kavos rūšį. Su kavos kapsulėmis viskas paprasčiau – galite įsigyti nors ir 100 skirtingų kapsulių rūšių ir kas kartą gerti vis kitą kavą. Juk kavos kapsulėse kava yra sandariai uždaryta, todėl neišsikvėps. Tai ypač patogu šeimoje ar kompanijoje esant skirtingų skonių mėgėjams.

Minimali priežiūra 

Kapsuliniai kavos aparatai kavą gamina iš kapsulių, todėl nebelieka jokių priežiūros reikalų, susijusių su kavos tirščiais. Kasdienė priežiūra itin paprasta, netgi galima pasakyti, kad jokios – jeigu baigiasi vanduo, reikia pripildyti vandens, ir išmesti panaudotas kapsules. Vienintelis dalykas, kurio nereikia pamiršti, tai kavos aparato nukalkinimas. Kaip ir visi elektriniai prietaisai, naudojantys vandenį, taip ir kapsulinis kavos aparatas kalkėja. Todėl būtinai nepamirškite bent kartą į kelis mėnesius atlikti nukalkinimo programą. Beje, dauguma kapsulinių kavos aparatų turi integruotą automatinę nukalkinimo programą, todėl tiesiog reikia paspausti keletą mygtukų ir viskas. 

Stilingai atrodo ir užima mažai vietos 

Kapsuliniai kavos aparatai yra itin kompaktiški. Dėl šios priežasties jie itin tinka tiems, kas neturi arba nenori skirti daug vietos kavos aparatui. Ši kapsulinių kavos aparatų savybė taip pat reiškia, kad šie kavos aparatai yra itin mobilūs. Juos patogu pasiimti su savimi į kelionę, keliaujant savaitgaliui į sodybą ar vasarnamį. Be to, kapsulinių kavos aparatų gamintojai daug dėmesio skiria jų dizainui, todėl aparatai atrodo itin stilingai ir visai neprimena didelių industrinių prietaisų. 

Gera kaina 

Palyginus su kitų tipų kavos aparatais (pusiau automatiniais ar automatiniais), kapsuliniai kavos aparatai yra pigūs ir prieinami visiems. Tai reiškia, kad galite mėgautis restorano lygio kava, netgi tokiais gėrimais kaip cappuccino ar latte macchiato, turėdami ribotą biudžetą. Taigi, nereikia skirti šimtų ar tūkstančių, kad gertumėte skanią kavą. 

Kavos kapsulės – ar tai ekologiška? 

Šiuolaikinis žmogus – tai žmogus, besirūpinantis ekologija ir ieškantis ekologiškų vartojimo sprendimų. Dažnai galime išgirsti, kad gerti kavą iš kavos kapsulių yra labai neekologiška, nes kavos kapsulėms pagaminti naudojama daug plastiko ir daug kavos kapsulių išmetama. Kapsulinių sistemų gamintojai puikiai tai supranta, todėl gamina suyrančias kavos kapsules arba yra sukūrę kavos kapsulių perdirbimo sistemą. Taip ekologiškumo problema yra išsprendžiama. Norintys gali įsigyti ir daugkartinio naudojimo kapsules. 

Kapsulinių kavos aparatų tipai 

Svarbu suprasti, kad nėra universalios kapsulinės sistemos ir universalių kavos kapsulių, tinkančių visiems kapsuliniams kavos aparatams. Rinkdamiesi turite nuspręsti, kokia kapsulinė sistema jums yra tinkamiausia, ir tuomet ateityje turėsite pirkti būtent šiai kapsulinei sistemai pritaikytas kapsules. Vienintelis patarimas – patariame rinktis vieną iš kelių populiariausių kapsulinių sistemų, nes kitaip bus sudėtinga rasti kavos kapsulių. Populiariausios kapsulinės sistemos ir populiariausi kapsuliniai kavos aparatai – Nespresso ir NESCAFÉ® Dolce Gusto®

Nespresso kapsuliniai kavos aparatai 

Viena iš dviejų populiariausių kapsulinių sistemų – Nespresso. Ši kavos kapsulinė sistema tapo tokia populiari, kad netgi įvairūs kavos gamintojai pradėjo gaminti kavos kapsules, pritaikytas būtent šiai sistemai. Taigi, Nespresso kavos kapsulių pasirinkimas yra itin platus. Ypač daug dėmesio yra skiriama ne tik skirtingiems kavų mišiniams, bet ir rūšinėms kavoms iš įvairių regionų. Todėl netgi tikri kavos gurmanai kas kartą ras, kuo pasimėgauti. 

Šie kavos aparatai ypatingi dar ir dėl to, kad turi padidintą 19 barų spaudimą, todėl espresso mėgėjai bus nustebinti tobula pagamintos espresso kavos kokybe – tiršta kava su tikra espresso crema puta. 

Mėgstantys itin kokybiškus gėrimus su pienu gali pasirinkti Nespresso kapsulinius kavos aparatus su integruota pieno sistema. Nespresso kapsuliniai kavos aparatai ypatingi tuo, kad visos Nespresso pieno sistemos naudoja natūralų pieną, o ne pieno miltelius. Pagal poreikį galite rinktis pieno sistemą su rankiniu garų antgaliu ir plaktis pieną patys it tikri baristos (netgi piešti pieno puta – įvaldyti latte art meną), su integruota pieno talpa ir gaminti mėgstamą latte ar cappuccino vieno mygtuko paspaudimu, ar su integruotu automatiniu plakikliu, plakančiu pieną tiesiai jūsų puodelyje.  

Nors pačių Nespresso kapsulinių kavos aparatų pasirinkimas labai platus, iš esmės šie aparatai tarpusavyje skiriasi: dizainu, vandens talpos dydžiu, pieno sistemos buvimu ar nebuvimo bei jos tipu, integruotų kavos receptų skaičiumi. Būtent į tai ir atkreipkite dėmesį rinkdamiesi sau tinkamiausią kavos aparato modelį. 

NESCAFÉ® Dolce Gusto® kapsuliniai kavos aparatai 

Dar viena populiariausiųjų gretas užimanti kapsulinė sistema ir kapsuliniai kavos aparatai – NESCAFÉ® Dolce Gusto®. Šie kavos aparatai stebina skirtingiems kavos receptams skirtų kavos kapsulių įvairove. Galite pasirinkti kavos kapsules, skirtas cappuccino kavai, karamelinei latte macchiato kavai, netgi kakavai, šokoladiniam gėrimui ar šiandien tokiai madingai šaltai kavai. Be to, lygiai taip pat kaip ir su Nespresso, šiandien įvairūs kavos gamintojai gamina kavos kapsules, skirtas NESCAFÉ® Dolce Gusto® kapsuliniams kavos aparatams.

Šie kavos aparatai yra itin universalūs – juos mėgsta tiek suaugę, tiek paaugliai ar netgi vaikai (dėl gaminamos kakavos ar šokolado). Be to, šie aparatai, skirtingai nei Nespresso, pieno gėrimams gaminti naudoja kapsules su ten esančiais pieno milteliais. Tai itin patogu, kai šalia nėra vietos šaltai laikyti šviežią pieną. Taip pat tai puikus pasirinkimas tiems, kas nenori skirti papildomo laiko pieno sistemos priežiūrai – tiesiog įdedi kapsulę ir mėgaujiesi tiršta pieno puta.  

NESCAFÉ® Dolce Gusto® kapsuliniai kavos aparatai tarpusavyje skiriasi: dizainu, vandens talpos dydžiu bei forma (vienus patogiau pripildyti vandeniu ir išvalyti, kitus sudėtingiau) ir valdymu (yra modeliai su rankiniu valdymu, o yra su galimybe programuoti porcijos dydį). Būtent į tai atkreipkite dėmesį rinkdamiesi NESCAFÉ® Dolce Gusto® kapsulinį kavos aparatą.

Geriausias kapsulinis kavos aparatas jums

Jeigu esate klasikinių kavos receptų, tokių kaip espresso ar lungo, o galbūt kartais cappuccino ar latte mėgėjas, bei esate tikras kavos gurmanas, besimėgaujantis skirtingų regionų kava, siūlome rinktis Nespresso kavos aparatus. Jeigu geriate tik espresso ar juodą kavą, galite rinktis Nespresso kavos aparatą be pieno sistemos – toks aparatas bus kompaktiškesnis. O jeigu kartais pasilepinate latte ar cappuccino – rinkitės vieną iš Nespresso kavos aparatų su pieno sistema. 

O jeigu esate didelės kavų įvairovės ir įvairiausių kavos receptų mėgėjas, kartais pagardinate kavą cukrumi, karamele, šokoladu ar kitais pagardais, siūlome rinktis NESCAFÉ® Dolce Gusto® kapsulinę sistemą. 

Jeigu vis dar abejojate, kurią kapsulinę sistemą pasirinkti ir koks aparatas jums labiausiai tiks, kviečiame kreiptis į Kavos Draugo konsultantus, kurie su malonumu patars, kuris kapsulinis kavos aparatas yra geriausias jums. 

Skaityti daugiau