Iki pasiūlymo pabaigos liko:
 • 00

  d.

 • 00

  val.

 • 00

  min.

 • 00

  sek.

1+1 CAPRISETTE & PARALLEL kavai
Antra tokia pati pakuotė – dovanų. 

Kapsuliniai kavos aparatai

Filtrai

Rodyti:

Filtrai
Kaina
Gamintojas
Pieno sistemos tipas
Tipas
Tipas
Tipas
Tipas
Naudojamos kavos tipas
Ruošiami gėrimai
Kavos rūšis
Kavos ypatybė
Pupelių tipas
Valdymo tipas
Skrudinimo lygis
Kiekis
Kapsulių tipas
Skonio gidas
Kavos regionas
Kavos tipas
Girnų tipas
Spalva
Papildomos savybės
Kapsulių technologija
SCA reitingas
Apdorojimas
Kavamalės tipas
Serija
Serija
Serija
Serija
Serija
Serija
Serija
Serija
Vandens talpos dydis
Pupelių talpa
Kavinuko talpa
Puodelių pašildymo tipas
Talpa
Išsaugomi vartotojų profiliai
Kavos kiekis
Girnų konstrukcija
Išmanioji programėlė
Gėrimo porcijų kiekis
Pajungimas prie vandentiekio
Ypatybė
Gėrimo receptas
Kavos kapsulėje
Priežiūros priemonės tipas
Arabikos porūšis
Gėrimai su pienu
Prekių ženklai
Pieno talpos dydis
Porcijos dydis
Rekom. puod. skaičius per dieną
Rūšis
Skirta
Tinka
Paruošimo būdas
Kofeino pašalinimo metodas
Šokolado tipas
Produktų tipas
Kavos aparatas naudoja
Grupių skaičius
Girnų plotis
Kam skirta
Programuojamas malimo laikas
Porcijų pasirinkimas kavoms su pienu
Porcijų pasirinkimas juodai kavai
Išsaugomi vartotojų receptai
Integruota kavamalė
Šilumos palaikymas iki
Šokolado rūšis
Ciklų skaičius
Manometras
PID temperatūros valdiklis
Pupelių talpų skaičius
Atskiras karšto vandens antgalis
Ekranas
Funkcijos
Medžiaga
Produktų kiekis rinkinyje
Akcija

Kas geriau – kapsulinis ar automatinis kavos aparatai?

Visuomet sakome - geriausia yra tai, kas atitinka jūsų poreikius. Kapsuliniai kavos aparatai rado savo kelią į klientų širdis, nes yra itin paprasto naudojimo ir priežiūros. Taip pat kiekvieną kartą galima pasigaminti vis kitokią kavą, o ir pats aparatas užima itin mažai vietos. Jie yra mėgstami ne tik namuose, bet ir vasarnamiuose, kelionėse ir  mažuose biuruose.

Automatiniai kavos aparatai visuomet kavą gamins iš šviežiai sumaltų kavos pupelių, bus galingesni ir turės daugiau funkcijų. Apsisprendimą gali lemti ir tai jog vieno kavos puodelio kaina yra sąlyginai mažesnė, o gėrimų ir technologijų įvairovė kur didesnė.

Ar šis komentaras naudingas?
Skaityti daugiau Rodyti mažiau

Ar kapsulėse yra naudojama tirpi kava ir pieno milteliai?

Mūsų asortimente esančiose, juodai kavai pasigaminti skirtose, kapsulėse, tirpi kava nėra naudojama. Tuo tarpu pieniškuose gėrimuose, priklausomai nuo gamintojo ir gėrimo rūšies, gali būti tirpios kavos.

Ar šis komentaras naudingas?
Skaityti daugiau Rodyti mažiau

Ar mano kapsuliniam aparatui tinka tik vienos rūšies kapsulės?

Perkant kapsules, galite rinktis skirtingų gamintojų ir rūšių kapsules. Svarbu atkreipti dėmesį į jų formą. Ant kapsulių pakuotės būna nurodyta kokio tipo (Nespresso ar Dolce gusto) kavos aparatams jos yra tinkamos. Tokią informaciją rasite ir prie prekių aprašymo mūsų el.parduotuvėje. Jei kyla abejonių dėl pasirinkimo, visuomet galite kreiptis į pardavėjus ir įsigyti būtent jums tinkamą prekę.

Ar šis komentaras naudingas?
Skaityti daugiau Rodyti mažiau

Kaip išsirinkti kapsulinį aparatą?

Kapsuliniai kavos aparatai skirstomi pagal juose integruotas kapsulių sistemas. Vieni kapsulinių aparatų gamintojai orientuojasi į juodos kavos kokybę, kiti į plačias galimybes pasigamintis skirtingus gėrimus. Renkantis kavos aparatą svarbu pasidomėti galimybe įsigyti jiems tinkamų kapsulių. Susiduriame su atvejais, kuomet nusipirkę retesnį kapsulinio aparato modelį, klientai neranda kapsulių vietinėse parduotuvėse. Šiuo metu mūsų asortimente rasite dviejų tipų kapsulinius kavos aparatus:

 • Dolce Gusto kavos aparatai. Skirti klientams, kurie mėgsta skonių įvairovę ir eksperimentus. Įsigiję vieną iš šio tipo prietaisų, galėsite pasigaminti tiek juodas kavas, tiek pieniškus kavos gėrimus ar net kakavą. Ypatingai šie aparatai rekomenduojami, kuomet yra reikalingi pieniški gėrimai, bet šalia nėra vietos šaltai laikyti šviežią pieną. 
 • Nespresso kavos aparatai. Jei pagrindiniai jūsų mėgstami kavos gėrimai yra espresso ir juoda kava (iki 120-140 ml), tuomet šis pasirinkimas kaip tik jums. Didelė kapsulių įvairovė, rūšinės kavos ir kavų mišiniai - ragavimui ribų nėra. O jei vis dėlto, esate pieniškų gėrimų gerbėjai, tuomet reikėtų atkreipti dėmesį - Nespresso prekinio ženklo kapsuliniuose aparatuose rasite sistemas, kuriose naudojamas tik šviežias pienas (jokių pieno miltelių). 

Ar šis komentaras naudingas?
Skaityti daugiau Rodyti mažiau

Apie kapsulinius kavos aparatus

Kapsuliniai kavos aparatai yra puikus pasirinkimas šiuolaikiniams žmonėms, kurie visada ieško maksimalaus patogumo ir būdo, kaip kuo greičiau ir paprasčiau mėgautis kava. Kapsuliniai kavos aparatai supaprastina kavos ruošimo procesą, užtikrindami nesudėtingą dienos pradžią.

Kapsulinių kavos aparatų tipai

Šiek tiek pasidomėję galite pastebėti, kad kapsulinių aparatų sistemų gamintojai, kurie tuo pat metu yra pripažinti ir kaip geriausių kapsulinių kavos aparatų gamintojai, yra du galingi prekių ženklai: Nespresso ir NESCAFÉ® Dolce Gusto®. Jų kapsuliniai kavos aparatai dėl savo kokybės, skonio pastovumo ir plataus jų pasirinkimo užkariavo vartotojų simpatijas visame pasaulyje.

Su Nespresso suderinami aparatai

Su Nespresso suderinami kavos aparatai iš esmės pakeitė kavos mėgėjų patirtį ir siūlo įvairias galimybes, kurios patenkins kiekvieno kavos mylėtojo skonį ir pageidavimus. Nuo ikoniškų Nespresso kavos aparatų iki preciziškų De’Longhi ir patikimų Krups kavos aparatų – visi šie prietaisai kavinės patirtį perkelia į jūsų namus.

Nespresso kapsulinis kavos aparatas

Nestlé grupei priklausantis prekės ženklas Nespresso yra aukščiausios kokybės kavos kapsulių ir pažangiausių kapsulinių kavos aparatų sinonimas. Dėl savo atsidavimo teikti išskirtinę kavos patirtį vartotojams visame pasaulyje jie tapo visiems žinomu vardu. Nespresso kavos aparatai siūlo įvairius modelius, patenkinančius skirtingus pageidavimus. Nuo kompaktiškų ir ekonomiškų variantų iki pažangesnių kapsulinių kavos aparatų su pieno plakikliu.

De’Longhi Nespresso kavos aparatas

De’Longhi yra gerai žinomas itališkų prietaisų gamintojas, garsėjantis savo patirtimi gaminant aukštos kokybės buitinę techniką. Bendradarbiaudami su Nespresso jie sukūrė būtent su šiuo prekės ženklu suderinamų kavos kapsulių aparatų liniją, įkūnijančią itališką espresso kavos gaminimo tradiciją. De’Longhi Nespresso kavos aparatai pasižymi aptakiu ir elegantišku dizainu, kuriame estetika dera su funkcionalumu. Daugelyje De’Longhi modelių siūlomi papildomi patogumai, pavyzdžiui, energijos taupymo funkcija, 19 barų aukšto slėgio siurblys ar net patogi pieno sistema. De’Longhi prekės ženklas Nespresso kavos aparatams suteikia savo ilgaamžiškumo ir meistriškumo reputaciją, užtikrinančią vartotojus, kad jie investuoja į patikimą kavos ruošimo sprendimą.

Krups Nespresso kavos aparatai

Dar vienas žinomas prekių ženklas – Krups – taip pat bendradarbiauja su Nespresso, kad sukurtų su Nespresso suderinamų kavos aparatų liniją. Krups kapsuliniai kavos aparatai garsėja dėmesiu detalėms ir kavos ekstrakcijos tikslumu. Juose dažniausiai naudojamos pažangios technologijos, užtikrinančios pastovią kavos virimo temperatūrą ir slėgį, kad kava būtų optimalaus skonio. Krups modeliai gali patikti tiems, kurie vertina formos ir funkcionalumo pusiausvyrą, nes juose suderinti modernaus dizaino elementai ir našumas. Taigi, jei ieškote nedidelio kapsulinio kavos aparato su papildomomis funkcijomis, pavyzdžiui, kelių programuojamų puodelių dydžių ir gėrimo stiprumo pasirinkimo, Krups Nespresso kapsuliniai kavos aparatai gali būti tai, ko ieškote.

Trumpai tariant De’Longhi ir Krups įneša unikalių savybių ir dalinasi patirtimi su Nespresso suderinamų kavos aparatų pasaulyje. Nespresso yra vizionierius, sukėlęs kavos kapsulių revoliuciją, o De’Longhi ir Krups prisideda savo meistriškumu ir tikslia inžinerija, kad sustiprintų Nespresso patirtį. Nesvarbu, ar pirmenybę teikiate dizainui, funkcionalumui, ar jų abiejų deriniui, šie prekių ženklai kavos entuziastams siūlo įvairų kavos kapsulių aparatų pasirinkimą, kad galėtumėte mėgautis mėgstamais gėrimais namuose. Nors pasaulyje ir nėra kavos aparato, kuriam tiktų visos kavos kapsulės, mūsų asortimente rasite su Nespresso kavos aparatais suderinamų kapsulių, todėl turėsite platų kavos pasirinkimo spektrą.

NESCAFÉ® Dolce Gusto® kavos aparatai

NESCAFÉ® Dolce Gusto® garsėja įvairiapusiu kavos, arbatos ir karšto šokolado asortimentu. Šie NESCAFÉ® Dolce Gusto® kavos aparatai sukurti virti kavą, naudojant specialiai jiems sukurtas kavos kapsules, todėl vartotojai be vargo galės pasigaminti įvairių kavos gėrimų. Kelios pagrindinės NESCAFÉ® Dolce Gusto® kavos aparatų savybės – patogus valdymas, stilingas dizainas ir greito kavos paruošimo galimybės.

De’Longhi NESCAFÉ® Dolce Gusto® kavos aparatas 

De’Longhi yra vienas iš garsiausių NESCAFÉ® Dolce Gusto® kavos aparatų gamintojų. Jie bendradarbiauja su NESCAFÉ® ir gamina įvairius Dolce Gusto kavos aparatus. De’Longhi patirtis kavos aparatų gamyboje prisidėjo prie šių kavos aparatų dizaino ir funkcionalumo. Todėl, kai pamatote De’Longhi pagamintą NESCAFÉ® Dolce Gusto® kavos aparatą, tai reiškia, kad gaunate NESCAFÉ® kavos kokybės ir De’Longhi inžinerinio meistriškumo derinį. Šie kapsuliniai aparatai dažnai pasižymi stilingu dizainu, skirtingomis vandens talpomis ir patogiu valdymu.

Šie kapsuliniai kavos aparatai užtikrina patogumą, universalumą ir išskirtinę kavos kokybę, kartu suteikdami virtuvei ar darbo vietai stilių. Be to, mūsų asortimente rasite platų su Dolce Gusto kavos aparatais suderinamų kapsulių pasirinkimą. Nesvarbu, ar esate espresso, cappuccino, ar kitų kavos gėrimų gerbėjas, šie kavos aparatai užtikrins vientisą ir aromatingą kavos ruošimo patirtį.

Kaip naudoti kapsulinį kavos aparatą?

Naudoti kapsulinį kavos aparatą, nesvarbu, ar tai būtų Nespresso ar Dolce Gusto sistema, nėra sudėtinga. Pirmiausia įsitikinkite, kad aparatas įjungtas į elektros tinklą ir tinkamai sureguliuotas. Tada pripildykite vandens rezervuarą iki norimo lygio ir įjunkite kavos aparatą, palikdami jį minutę ar dvi įkaisti. Kai aparatas bus pasirengęs, atidarykite kapsulių skyrių ir įdėkite pasirinktą kavos kapsulę. Nespresso kavos aparatuose paprastai rasite svirtelę kapsulei pradurti. Jei tai Dolce Gusto kavos aparatai, tiesiog užfiksuokite kapsulę tam skirtoje vietoje. Kavos aparato valdymo skydelyje pasirinkite norimą kavos dydį arba stiprumą ir paspauskite paleidimo mygtuką. Tuomet kavos aparatas pradės virti kavą ir per kelias akimirkas paruoš šviežią ir aromatingą kavos puodelį. Po to nepamirškite išimti ir išmesti panaudotą kapsulę!

Kapsulinių kavos aparatų funkcijos

Kavos pasaulyje kapsulinių kavos aparatų funkcijos yra jų populiarumo varomoji jėga. Jie yra kompaktiški, stilingi ir nebrangūs, atitinkantys šiuolaikinio kavos mėgėjo poreikius. Štai kodėl šie kapsuliniai kavos aparatai išsiskiria iš kitų:

Patogu naudotis

Kapsuliniai kavos aparatai išsiskiria tuo, kad juos paprasta naudoti. Nereikia matuoti reikiamo kavos kiekio ar rūpintis rūpumo lygiu. Tai prietaisas, kurį galima tiesiog prijungti ir naudoti. Jums tereikia įdėti kavos kapsulę į kavos aparatą, paspausti mygtuką ir voila, jūsų kavos puodelis paruoštas!

Pastovi kokybė

Priešingai nei tradiciniai kavos ruošimo būdai, kai kiekvieno kavos puodelio skonis gali skirtis, kava, pagaminta su kapsuliniu kavos aparatu, kiekvieną kartą bus vienodo skonio.

Skonių įvairovė

Kapsuliniai kavos aparatai siūlo platų skonių pasirinkimą – nuo standartinės juodos kavos iki įvairių egzotiškų mišinių ir net aromatizuotų kavų. Galite mėgautis skirtingais skoniais ir aromatais, nepirkdami skirtingų rūšių kavos pupelių ar maltos kavos. Norėdami pasigaminti skirtingų kavos gėrimų, peržiūrėkite mūsų kavos kapsulių asortimentą.

Švarus kavos ruošimo procesas

Kapsulinių kavos aparatų valymo procesas yra ganėtinai minimalus. Nereikia nerimauti dėl maltos kavos išbyrėjimo, nes viskas tvarkingai suspausta į kapsulę. Paruošus kavą, panaudotą kapsulę galima lengvai išimti ir išmesti.

Kompaktiškas ir stilingas dizainas

Kapsuliniai kavos aparatai yra itin kompaktiški, todėl tinka mažoms virtuvėms ar biurams. Jų būna įvairių (skiriasi stilius, dizainas), todėl virtuvę ar darbo vietą papildysite  estetiniu elementu. Be to, dėl savo kompaktiškumo jie yra puikus pasirinkimas keliautojams. Kapsulinius kavos aparatus labai lengvai galite pasiimti su savimi į viešbučius ar kitas vietas bei mėgautis mėgstamais gėrimais keliaujant. 

Greitas virimo laikas

Jei visada skubate, jums puikiai tiks kapsulinis kavos aparatas. Kapsuliniai kavos aparatai paprastai kavą paruošia greičiau nei per minutę, todėl ryte sutaupysite daug brangaus laiko.

Pažangios funkcijos

Kai kurie aukštesnės klasės kapsuliniai kavos aparatai turi tokias funkcijas kaip automatinis išjungimas, reguliuojamas kavos stiprumas, programuojami nustatymai ir net įmontuota pieno sistema cappuccino ar latte kavai gaminti.

Prieinamumas

Vienas iš svarbių kapsulinių kavos aparatų privalumų yra jų prieinamumas. Jie yra priskiriami prie pigesnių kavos aparatų, todėl puikia kava mėgausitės už nedidelę kainą. Kapsuliniai kavos aparatai yra patrauklus pasirinkimas tiems, kurie ieško ir vertės, ir kokybės.

Nesunku prižiūrėti

Kapsuliniai kavos aparatai reikalauja minimalios priežiūros, todėl po kiekvieno kavos puodelio ruošimo jo nereikia kruopščiai valyti. Be to, daugelyje modelių yra kalkių šalinimo programos, kad kavos aparatas išliktų techniškai tvarkingas.

Kaip prižiūrėti kapsulinį kavos aparatą?

Kadangi šiuose kavos aparatuose kavai ruošti naudojamos kapsulės, galite pamiršti apie bet kokią su kavos tirščiais susijusią priežiūrą. Na o kasdienė šių prietaisų priežiūra tokia paprasta, kad jos nė nepajusite. Jei rezervuare nėra vandens jį reikia pripildyti, o taip pat išmesti panaudotas kapsules. Vienintelis dalykas, kurio negalima pamiršti, yra kavos aparato nukalkinimo procedūra. Kaip ir visi elektriniai prietaisai, kuriuose naudojamas vanduo, kapsuliniai kavos aparatai yra jautrūs kalkių nuosėdoms. Taigi, įsitikinkite, kad bent kartą per kelis mėnesius iš kapsulinių kavos aparatų pašalinate kalkes. Tam naudokite specializuotas kavos aparatų valymo priemones. Daugumoje kapsulinių kavos aparatų yra integruota automatinė kalkių šalinimo programa, todėl jums tereikia paspausti kelis mygtukus!

Reikia pagalbos renkantis kavos aparatą?

Svarbu suprasti, kad nėra universalios kapsulių sistemos, kuri tiktų visoms kavos kapsulėms. Taigi, rinkdamiesi kapsulinį kavos aparatą, turite nuspręsti, kokia kapsulių sistema jums labiau tinka. Vis dar abejojate? Nesijaudinkite! Mūsų kavos ekspertų komanda padės jums išsiaiškinti šiuos aspektus. Visada esame pasirengę padėti jums priimti geriausią sprendimą. Todėl nedvejodami kreipkitės į mūsų Kavos Draugas komandą, jei norite gauti daugiau pagalbos arba jei jus domina kitų tipų kavos aparatai.

Skaityti daugiau