Specialus mėnesio kavos aparato pasiūlymas! Žiūrėti

Kavos aparatai

Čia galite rasti daugiau nei 300 kavos aparatų ir kavavirių, atitinkančių net pačius įnoringiausius poreikius

Kavos aparatai

TOP kavos aparatai

Jūsų pamėgtos prekės

Naujausi kavos aparatai

Naujausi mūsų asortimento pasiūlymai

Kavos aparatų gamintojai

Kaip prižiūrėti automatinį kavos aparatą?

Automatinio kavos aparato priežiūra yra ganėtinai paprasta, nes itin automatizuota.…
Skaityti daugiau

Automatinio kavos aparato priežiūra yra ganėtinai paprasta, nes itin automatizuota. Dažniausiai aparatas pats vienokiu ar kitokiu būdu "parodo", kad reikia atlikti vieną ar kitą priežiūros programą. Automatinių kavos aparatų priežiūrą galime suskirstyti į kasdienę ir nekasdienę.

Kasdienė priežiūra:

1. Pirpildyti vandens ir pupelių (jeigu reikia).
2. Jeigu aparatas turi pieno sistemą, kruopščiai ją išplauti rankiniu būdu išardžius visas detales (netgi jeigu aparatas ir turi automatinę skalavimosi programėlę).
3. Išmesti tirščius iš kavos tirščių konteinerio, išpilti vandenį iš nulašėjimo padėklo ir jį išplauti.

Nekasdienė priežiūra:

1. Jeigu naudojate vandens filtrą, reikia jį reguliariai keisti (maždaug kas kelis mėnesius).
2. Nukalkinimo programa. Automatinis kavos aparatas pats jos "paprašo". Labai svarbu ją atlikti laiku ir su tam skirtomis specialiomis priemonėmis (jokiu būdu ne su citrinos rūgštimi ar actu).
3. Valymo programa. Automatinis kavos aparatas pats jos "paprašo". Programos metu naudojamos specialios kavos riebalų ir likučių šalinimo tabletės. Atliekama maždaug kas kelis šimtus pagamintų porcijų.
4. Kavos virimo mechanizmo rankinis valymas. Kartą į mėnesį išimame kavos virimo mechanizmą, praskalaujame po tekančiu vandeniu, išdžioviname ir sutepame judančias dalis specialiu tepalu. (Tai reikia daryti visiems kavos aparatams, išskyrus JURA prekinio ženklo aparatus).

Ar buvo naudinga?
Rodyti mažiau

Koks kavos aparatas gamina skaniausią kavą?

Kavos aparatas neskanios kavos "nepaskanins". Todėl kavos skonis labiausiai priklauso…
Skaityti daugiau

Kavos aparatas neskanios kavos "nepaskanins". Todėl kavos skonis labiausiai priklauso nuo to, ką įdėsite į kavos aparatą. Bet, deja, kavos aparatas gali labai paprastai "sugadinti" gerą kavą. Kaip? Jeigu jis bus blogai sureguliuotas (netinkamai nustatytas malimo rupumas, parinkta netinkama temperatūra) arba jeigu bus viduje nešvarus (užsikimšusi kavos sistema senais kavos likučiais, susiformavęs pelėsis kavos virimo mechanizme), net ir pati skaniausia kava gali tapti neskania.
Kodėl gi tuomet kavos aparatų kainos taip skiriasi, jeigu gaminamos kavos skonis gali būti vienodas?
Pirkdami kavos aparatą, mokate už siūlomą gėrimų įvairovę, galimybes reguliuoti ir programuoti įvairius nustatymus, valdymo patogumą, priežiūros patogumą, dizainą, apdailą, prekinio ženklo prestižiškumą.

Ar buvo naudinga?
Rodyti mažiau

Kokie kavos aparatų tipai egzistuoja?

Kavos aparatai pagal savo tipą gali būti suskirstyti taip: 1.…
Skaityti daugiau

Kavos aparatai pagal savo tipą gali būti suskirstyti taip:
1. Automatiniai kavos aparatai. Gamina kavą iš pupelių vienu mygtuko paspaudimu. Priklausomai nuo turimos pieno sistemos gali pagaminti ir gėrimus su pienu. Jie gali būti skirstomi į namų tipo, biurams skirtus bei vending tipo aparatus.
2. Pusiau automatiniai kavos aparatai. Tai aparatai, suteikiantys galimybę tapti baristoms. Su atskiru malūnėliu arba integruotu (jeigu tokį aparatas turi) susimalate kavą norimu rupumu į kavos ruošimo rankeną, suspaudžiate ją su grūstuvu, įstatote kavos ruošimo rakeną į pusiau automatinį kavos aparatą, paspaudžiate mygtuką ir paruošiate vieną arba dvi kavos porcijas. Pieną galite susiplakti su gariniu antgaliu patys. Šie aparatai gali būti dar suskirstyti į skirtus namams bei profesionalius, skirtus kavinėms.
3. Kapsuliniai kavos aparatai. Gamina kavą iš kapsulių. Ypatybė: kiekviena kapsulinė sistema naudoja tik šiai kapsulinei sistemai pritaikytas kapsules.
4. Kavavirės. Filtrinio tipo kavavirės arba moka ("geizerinės") kavavirės. Gamina kavą iš maltos kavos.
5. Perkolatoriai. Iš karto didesniam kiekiui filtinės kavos paruošti skirti prietaisai, kurie yra itin populiarūs Horeca sferoje.
6. Įvairūs kavos ruošimo įrankiai. Vis labiau populiarėjantys įvairūs prietaisai, su kuriais galima eksperimentuoti su kavos skonių įvairove. Tai Chemex, Aeropress, V60, French Press...

Ar buvo naudinga?
Rodyti mažiau

Kuo skiriasi automatiniai kavos aparatai?

Automatinių kavos aparatų gausa tiesiog stebina ir ne vienam kyla…
Skaityti daugiau

Automatinių kavos aparatų gausa tiesiog stebina ir ne vienam kyla klausimas, kuo jie skiriasi. Juo labiau, kad kainos svyruoja nuo 300 iki kelių tūkstančių eurų. Esminiai skirtumai:
1. Siūloma gėrimų įvairovė. Vieni aparatai gamina tik espresso ir juodą kavą, o kiti – net iki keliasdešimt įvairiausių receptų vienu mygtuko paspaudimu.
2. Pieno sistemos tipas. Esti trys pagrindiniai automatinių kavos aparatų tipai pagal turimą pieno sistemos tipą: aparatai su gariniu antgaliu (pačiam reikia susiplakti pieną kaip baristai), aparatai su automatiniu, bet atskiru nuo kavos sistemos kapučinatoriumi (aparatas atskirai paruošia pieną ir tuomet reikia pastatyti puodelį po kavos piltuvėliui ir paspausti kavos mygtuką), aparatai su visiškai automatine pieno sistema (tereikia paspausti mygtuką ir aparatas pagamina gėrimą su pienu). Automatinės pieno sistemos būna kelių tipų: su prijungiama pieno žarnele (ją galite įstatyti tiesiai į pieno pakelį) arba su integruotu pieno konteineriu.
3. Kavos skonio pritaikymas pagal individualius poreikius. Visuose automatiniuose kavos aparatuose yra galimybė reguliuoti kavos malimo rupumą, įmalamos kavos kiekį, vandens temperatūrą bei porcijos dydį. Pagrindinis klausimas: kaip plačiai galiu tą daryti? Ar galiu rinktis tik iš kelių lygių, ar iš keliolikos? Aukščiausios klasės kavos aparatuose yra galimybė netgi reguliuoti vandens tekėjimo per kavą greitį (nuo to priklauso paruošiamos kavos konsistencija ir skonis) bei pieno putos konsistenciją ir jos temperatūrą
4. Programavimo ypatybės. Žemesnės klasės kavos aparatuose galima tik reguliuoti tam tikrus kavos parametrus. Aukštesnės klasės kavos aparatuose – galima užprogramuoti ir išsaugoti visus savo nustatymus ir netgi ne vienam žmogui, o sukuriant keletą profilių. Taip kiekvienas gali turėti savo atskirą meniu, pavadintą savo vardu, su savo mėgstamais gėrimais.
5. Valdymo tipas. Priklausomai nuo esamo valdymo tipo aparatą yra paprasčiau arba sudėtingiau valdyti. Tai gali būti nedidelis tekstinis ekranėlis su valdymo mygtukais arba platus spalvotas liečiamas ekranas su galimybe valdyti kavos aparatą per išmaniąją programėlę tiesiai iš savo telefono ar kito įrenginio.
6. Priežiūra. Pigesniuose automatiniuose kavos aparatuose priežiūros eiga yra nurodoma simboliais – be vartotojo instrukcijos čia niekaip neišsiversi ir reikės sekti instrukcijoje aprašytus žingsnius. Aukščiausios klasės kavos aparatuoe viskas aiškiai rodoma plačiuose spalvotuose ekranuose – tiesiog reikia sekti spalvotus paveikslėlius. Be to, vienuose aparatuose priežiūra yra labiau automatizuota ir reikia atlikti mažiau rankinio darbo, kituose – daugiau.
7. Dizainas ir apdailos medžiagos. Automatiniai kavos aparatai gali turėti paprastą plastmasinį korpusą arba būti metalizuoti ar padengti kažkokia prabangia medžiaga. Jie gali turėti vandens talpos arba puodelių apšvietimą, būti įdomios formos ir dizaino.

Ar buvo naudinga?
Rodyti mažiau

Paprastai ir greitai mėgaukitės profesonaliai paruošta kava be tirščių savo namuose ar biure. Patys lengvai pasigaminkite tobulo skonio cappuccino, o latte kavą pagardinkite tinkamai išplakta pieno puta. Mūsų surinktame ir išbandytame asortimente rasite geriausius, žinomiausius ir kokybiškiausius gamintojus. Taip pat, jeigu nuolat skubate, išbandykite kapsulinius aparatus, kuriems reikės tik išmesti panaudotą kapsulę. Taip sutaupysite laiko, nes nereikės nieko valyti. Tabletiniai kavos aparatai skirti naudoti ir maltą kavą, taip pat greitai ir lengvai paruošite gardžiai kvepiantį karštos kavos puodelį. Jeigu norisi labiau įsitraukti į kavos ruošimo ritualą – rinkitės pusiau automatinius aparatus, kurie leis ruošti kavą jau iš sumaltų kavos pupelių arba naudokite kavos tabletes. Ieškantiems modernių ir profesonalių sprendimų – išmėginkite įmontuojamus kavos aparatus, kurie papildys jūsų virtuvės stilių. Taip pat galite išmėginti ir nestandartinius kavos aparatus: moka ar filtrines kavavires. Šios kavavirės leis mėgautis sodriu ir tyru skoniu, bet taip pat taps puikiu Jūsų namų interjero akcentu. Profesonaliam kavinių ir barų naudojimui rinkitės perkolatoius, išsiskiriančius didele talpa bei galingumu. Mes mielai padėsime Jums išsirinkti labiausiai Jūsų poreikius atitinkantį kavos aparatą.