-40%

Philips kavos aparatai

Filtrai

Rodyti:

Filtrai
Kaina
Gamintojas
Pieno sistemos tipas
Tipas
Tipas
Tipas
Tipas
Naudojamos kavos tipas
Ruošiami gėrimai
Kavos rūšis
Kavos ypatybė
Pupelių tipas
Valdymo tipas
Skrudinimo lygis
Kiekis
Kapsulių tipas
Skonio gidas
Kavos regionas
Kavos tipas
Girnų tipas
Spalva
Papildomos savybės
Kapsulių technologija
SCA reitingas
Apdorojimas
Kavamalės tipas
Serija
Serija
Serija
Serija
Serija
Serija
Serija
Serija
Vandens talpos dydis
Pupelių talpa
Kavinuko talpa
Puodelių pašildymo tipas
Talpa
Išsaugomi vartotojų profiliai
Kavos kiekis
Girnų konstrukcija
Išmanioji programėlė
Gėrimo porcijų kiekis
Pajungimas prie vandentiekio
Ypatybė
Gėrimo receptas
Kavos kapsulėje
Priežiūros priemonės tipas
Arabikos porūšis
Gėrimai su pienu
Prekių ženklai
Pieno talpos dydis
Porcijos dydis
Rekom. puod. skaičius per dieną
Rūšis
Skirta
Tinka
Paruošimo būdas
Kofeino pašalinimo metodas
Šokolado tipas
Produktų tipas
Kavos aparatas naudoja
Grupių skaičius
Girnų plotis
Kam skirta
Programuojamas malimo laikas
Porcijų pasirinkimas kavoms su pienu
Porcijų pasirinkimas juodai kavai
Išsaugomi vartotojų receptai
Integruota kavamalė
Šilumos palaikymas iki
Šokolado rūšis
Ciklų skaičius
Manometras
PID temperatūros valdiklis
Pupelių talpų skaičius
Atskiras karšto vandens antgalis
Ekranas
Funkcijos
Medžiaga
Produktų kiekis rinkinyje
Akcija

Ar verta rinktis aparatą su keraminiu malūnu?

Keraminis malūnas kai kuriais atvejais gali būti tylesnis ir ne taip įkaista, kaip nerūdijančios plieno malūnas. Labiausiai keraminio malūno privalumai juntami tuomet, kai per dieną pagaminama daugiau nei 10-15 puodelių kavos.

Ar šis komentaras naudingas?
Skaityti daugiau Rodyti mažiau

Kuo ypatinga Latte go pieno sistema?

Latte go - tai inovatyvi ir itin paprasta priežiūra pasižyminti pieno plakimo sistema. Šios išskirtinai Philips prekinio ženklo sukurtos pieno sistemos ypatumas - tai itin dideliu greičiu apvalioje plakimo kameroje sumaišomas pienas ir oras. Dėl šio veikimo principo pieno putai pagaminti nereikalingas sudėtingas kapučinatoriaus mechanizmas. Kadangi aparatuose su Latte go plakimo indais nėra kapučinatoriaus - pieno sistemos priežiūra yra viena paprasčiausių, kokia tik gali būti. Pieno indą užtenka praskalauti po tekančiu vandeniu.

Ar šis komentaras naudingas?
Skaityti daugiau Rodyti mažiau

Kuo Philips kavos aparatai skiriasi vieni nuo kitų?

Phillips Senseo gamina kavą, naudojant kavos pagalvėles. Šie kavos aparatai užima mažai vietos, juos paprasta naudoti ir prižiūrėti. Tiesa, kava gaunasi  ir ganėtinai švelni. Tuo tarpu norintiems gerti šviežiai sumaltų pupelių kavą ir turėti galimybę reguliuoti kavos stiprumą bei rinktis iš kelių galimų rūšių rekomenduojame įsigyti automatinį kavos aparatą.

Dar vienas esminis skirtumas tarp Phillips kavos aparatų - tai skirtingos pieno sistemos. Patys paprasčiausi automatiniai kavos aparatai turėsi rankinį garinį kapučinatorių, tad norint pieniškos kavos reikės patobulinti savo įgūdžius pieno putos gamyboje. Tuo tarpu kavos aparatuose su integruota automatine pieno sistema užteks paspausti vieną mygtuką ir gardus cappuccino atsidurs jūsų puodelyje.  

Ar šis komentaras naudingas?
Skaityti daugiau Rodyti mažiau

Kada verta rinktis Philips kavos aparatą?

Phillips kavos aparatai suteikia galimybę pasigaminti kavą vieno mygtuko paspaudimu už sąlyginai nedidelę kainą. Tad jei ieškote ekonomiško varianto kasdieniam naudojimui namuose, šio gamintojo kavos aparatai gali atitikti jūsų poreikius. Philiips gamina tiek pagalvėlinius, tiek automatinius kavos aparatus, todėl pasirinkti tai, kas jums labiausiai tinka yra iš ko.

Ar šis komentaras naudingas?
Skaityti daugiau Rodyti mažiau

Apie Philips kavos aparatus

Philips kavos aparatai pasižymi novatoriškais technologiniais sprendimais, paprastu valdymu, gražiu dizainu ir puikiu kainos ir kokybės santykiu. Šie prietaisai sukurti taip, kad atitiktų kiekvieno kavos mėgėjo asmeninį poreikį, todėl šis prekės ženklas siūlo rinktis iš kelių skirtingų tipų kavos aparatų: filtrinių, automatinių ir pagalvėlinių.

Philips filtriniai kavos aparatai

Vos prieš kelis dešimtmečius filtriniai kavos aparatai buvo populiariausi pasaulyje buitiniai kavos virimo prietaisai. Daugybė kavos mėgėjų ir šiandien renkasi šį paprastą, tačiau toli gražu ne prastą kavos ruošimo būdą. Jei esate vienas iš jų, jums tikrai patiks skani, aromatinga filtrinė kava, paruošta naudojant Philips filtrinį kavos aparatą.

Kava ruošiama naudojant vienodą temperatūrą. Net pradinio lygio Philips filtriniai kavos aparatai (pvz., Philips HD7459/20 modelis) gali paruošti skanią kavą. Taip yra visų pirma dėl Aroma Twister technologijos. Ji padeda įpiltai kavai tolygiai cirkuliuoti visame ąsotėlyje, todėl aromatas – nuo pirmojo iki paskutinio puodelio – yra tolygus.

Švarą užtikrinančios funkcijos. Philips kavos aparatai turi įdiegtą lašėjimo sustabdymo funkciją, todėl galėsite įsipilti puodelį kavos bet kuriuo kavos virimo ciklo metu ir nereikės laukti, kol jis bus baigtas.

Automatinio išjungimo funkcija. Siekiant užtikrinti saugumą ir energijos vartojimo efektyvumą, Philips kavos aparatas pats išsijungia po 30 minučių neveikimo t.y. baigto virimo ciklo.

Ekologiškesnė galimybė. Mūsų asortimente rasite Philips Eco Conscious Edition kavos aparatą: jis pasižymi gamtos įkvėptu dizainu, šiltomis spalvomis, natūraliomis medžiagomis ir funkcijomis, kurios nė kiek nenusileidžia kitų modelių funkcijoms. Be to, šis Philips kavos aparatas pagamintas naudojant 100 % biologinės kilmės plastiką (PP plastikas iš sertifikuotų biologinių šaltinių) ir pasižymi energiją taupančiomis funkcijomis.

Jei nesate tikri ar Philips yra būtent tas prekių ženklas, kurio trokštate savo virtuvėje – kiti filtriniai kavos aparatai, o tiksliai jų prekiniai ženklai mūsų asortimente taip pat geras pasirinkimas, tad užsukite apsižvalgyti. 

Philips automatiniai kavos aparatai

Mūsų asortimente rasite dviejų skirtingų serijų automatinių Philips kavos aparatų: Philips 5400, 4300. Visuose šiuose modeliuose yra pieno sistema, todėl jie tinka ir juodos kavos mėgėjams, ir tiems, kurie mėgsta eksperimentuoti su pieno gėrimais.

Aukštos kokybės malūnėlis. Keraminiai kūginiai malūnėliai, kuriais aprūpinti šie prietaisai, yra ypač patvarūs: jie gali sumalti pupeles, reikalingas net 20 000 porcijų! Galite rinktis iš 12 skirtingų malimo lygių: nuo labai smulkaus iki itin stambaus.

Ideali kavos temperatūra ir puikus aromatas. Philips kavos aparatai turi Aroma Extract funkciją, kuri yra išties unikali: ji užtikrina optimalų virimo procesą ir geriausius rezultatus. Dėl Aroma Extract palaikoma ideali 90-98 °C kavos temperatūra, o vandens srautas sureguliuojamas taip, kad pavyktų sukurti itin gardžios ir aromatingos kavos.

Mano kavos pasirinkimas. Dėl technologijos My Coffee Choice kavos skonis visada atitiks jūsų pageidavimus. Naudodami Philips LatteGo 4300 ar bet kurį kitą Philips modelį galėsite kiekvieną kartą lengvai pakeisti kavos stiprumą ir pasirinkti norimą porcijos dydį.

Philips LatteGo: nepakartojama pieno sistema. Naująją LatteGo pieno sistemą sudaro tik du komponentai, joje nėra jokių vamzdelių, tikriausiai todėl ji oficialiai pripažinta lengviausiai prižiūrima pieno sistema.

Verta paminėti, kad kiekvienoje Philips kavos aparatų serijoje yra du skirtingi modeliai su skirtingomis pieno putojimo sistemomis. Galite pasirinkti jums patrauklesnį pieno plakimo būdą!

Philips kavos aparatai turi būti išvalomi nuo nuosėdų ne rečiau kaip kas 5 000 paruoštų porcijų. Kavos ruošimo vandens kokybė turi didžiulę įtaką kavos skoniui. Tai žinodami Philips pasinaudojo ilgamete patirtimi ir sukūrė bei užpatentavo AquaClean filtrą, kuris valo vandenį ir neleidžia kavos aparate susidaryti kalkių nuosėdoms. Jei naudosite AquaClean filtrus ir reguliariai juos keisite, galėsite išvirti iki 5 000 porcijų be kalkių šalinimo programos. Jums net nereikės rūpintis tinkamu laiku: automatinė kalkių šalinimo programa, esanti visuose Philips automatiniuose kavos aparatuose, praneš, kai tik ateis laikas šalinti kalkes.

Kompaktiškas, intuityvus, lengvai prižiūrimas. Visi Philips automatiniai kavos aparatai pasižymi nepriekaištingu dizainu, kompaktiškais matmenimis ir intuityviu lietimui jautriu ekranu. O kad šių prietaisų priežiūra būtų dar patogesnė, garų lazdelę, pieno ąsotėlį, pieno indą ir visas jo sudedamąsias dalis, nulašėjimo padėkliuką ir kavos tirščių padėklą galima plauti indaplovėje.

Automatiniai kavos aparatai mūsų asortimente – viena plačiausių kategorijų, tad jei manote, kad Philips prekių ženklas nėra skirtas būtent jums, pasižvalgykite ir kitokių pasirinkimų. 

Philips Senseo kavos aparatai

Jei norite dar labiau supaprastinti kavos ruošimo ritualus, Philips Senseo kavos aparatas gali būti puikus pasirinkimas.

Minimalistinis dizainas. Philips Senseo kavos aparatai, pasižymintys unikaliu, rafinuotu ir minimalistiniu dizainu, atspindi kavos ruošimo meną. Galite rinktis iš kelių skirtingų spalvų variantų, kurie geriausiai tiktų prie jūsų virtuvės interjero.

Lengvai paruošiama kava. Nepaisant kompaktiško dydžio, šie kavos aparatai gali paruošti aukštos kokybės kavą be jokių nuosėdų. Philips Senseo kavos aparatuose kavai ruošti naudojamos atskirai supakuotos kavos pagalvėlės. Jas lengva laikyti bei naudoti, be to, jas lengva išvalyti. Įvairių Senseo® kavos pagalvėlių rasite mūsų asortimente.

Coffee Boost technologija. Philips Senseo kavos aparatuose įrengta unikali virimo sistema, užtikrinanti tobulą vandens ir kavos pusiausvyrą, todėl kavos gėrimas yra sodrus ir aksominis, žadinantis pojūčius. Naudodami Senseo kavos aparatą ne tik verdate kavą. Jūs ruošiate patirtį – kavą, kuri suteikia šilumos ir jaukumo jūsų kasdienei rytinei rutinai.

Pagalvėliniai kavos aparatai yra puikus pasirinkimas tiems, kurie trokšta nuolatinės švaros virtuvėje, mėgsta greitesnį gyvenimo tempą, bet vis tiek nori mėgautis kokybišku kavos puodeliu. 

Philips kavos aparatų priežiūra 

Philips kavos aparatas, kuris kasdien jums ruošia puikų puodelį kavos, nusipelno reguliarios priežiūros, kad būtų išvengta nemalonaus skonio ir pailgėtų kavos aparato tarnavimo laikas. Tačiau turime gerų naujienų: Philips kavos aparatai nereikalauja sudėtingos priežiūros!

Pirmiausia dėl nuimamo virimo bloko, kuris yra visuose Philips automatiniuose kavos aparatuose: jį galima išimti ir plauti tiesiai po vandens srove. Kad būtų dar patogiau, garų lazdelę, nulašėjimo padėklą ir kavos tirščių talpą galima plauti indaplovėje.

Kiekviename Philips automatiniame kavos aparate yra integruota kalkių šalinimo programa, kurią reikia atlikti iš karto, kai tik aparatas paragina tai padaryti. Šiam tikslui naudokite Philips kalkių šalinimo skystį arba universalias kalkių šalinimo priemones, kurias sukūrėme mes. Nepamirškite reguliariai keisti ir vandens filtrų (daugumą reikia keisti kas 1,5-3 mėnesius).

Jei Philips kavos aparatas yra su pieno sistema, nepamirškite išvalyti ir jos! Naudokite specialų pieno sistemos valymo skystį, skirtą bakterijoms pašalinti ir sistemai nuriebalinti.

Mūsų asortimente rasite daugybę Philips priežiūros priemonių.

Profesionali pagalba renkantis kavos aparatą

Mūsų svetainėje galite rasti ir daugiau informacijos apie kiekvieną Philips kavos aparatą iš mūsų asortimento: tiesiog patikrinkite gaminio aprašymą. Tačiau jei išsirinkti tinkamą modelį patiems vis dar atrodo per sunku, visada kviečiame kreiptis į  Kavos Draugas konsultantus: jie mielai patars ir padės išsirinkti geriausią kavos aparatą jūsų namams! O galbūt jums tinkamiausi kavos aparatai net nėra Philips? Užsukite pasižvalgyti!

Skaityti daugiau